7 способів захистити шкіру від алергії

Ми проводимо всю зиму, мріючи про тепле весняне повітря, але коли настає сезон, швидко настає реальність. Пилок та інші алергени можуть привести наші пазухи до перевантаження, залишаючи у нас нежить і свербіж у горлі.

І це ще не все: весняна алергія також може завдати шкоди нашій шкірі, викликаючи висипання, почервоніння, подразнення, сухість, набряклість тощо. На щастя, є речі, які ви можете зробити, щоб підготувати своє тіло до боротьби з тригерами сінної лихоманки, і ми поговорили з кількома дерматологами, щоб визначити найкращі прийоми та поради для цього. Читайте далі про сім способів захисту шкіри від алергії.

1. Обов’язково регулярно зволожуйте

Захист вашої шкіри від алергії — це зменшення контакту з алергенами та зміцнення природного бар’єру шкіри.

Один із найефективніших способів зробити це — регулярно зволожувати шкіру.

Зволожувачі створюють захисний шар на поверхні шкіри, який може допомогти захистити її від алергенів. Вони також зберігають шкіру зволоженою та здоровою, зменшуючи ймовірність тріщин, через які можуть проникнути алергени.

2. Тримайте шкіру чистою

Ще один важливий крок для захисту вашої шкіри – просто підтримувати її в чистоті. Тим, хто страждає на сінну лихоманку, спробувати змитися під душем одразу після того, як вони провели тривалий час на вулиці.

Це змиває алергени та додає таку необхідну вологу вашій шкірі.

Але не забувайте також стежити за температурою води. Гаряча вода може висушити вашу шкіру та зробити її менш захищеною від алергенів, тому Сміт каже, що ви повинні приймати душ лише в теплій або холодній воді.

3. Перевірте склад ваших косметичних продуктів

Не менш важливим є вибір правильних продуктів для вашої шкіри.

Споживачі повинні перевіряти етикетки інгредієнтів у своїх косметичних продуктах, щоб виявити будь-які ароматизатори, спирти та консерванти, які можуть напружувати вашу шкіру та посилювати її вразливість перед лицем екологічні винуватці.

Такі аромати, як циннамаль, цитраль, фарнезол, кумарин, евгенол або гераніол, можуть викликати алергію, тоді як спирти, такі як спирт денат, етанол або спирт SD, можуть порушити шкірний бар’єр. Нарешті, консерванти, такі як речовини, що вивільняють формальдегід, метилхлорізотіазолінон і метилізотіазолінон, можуть підвищити чутливість шкіри.

Крім цього, подумайте про те, щоб звести до мінімуму макіяж, як-от туш, тіні для повік і продукти для обличчя, що містять барвники та барвники, які можуть викликати подразнення шкіри та очей і провокувати алергічні реакції.

4. Використовуйте гіпоалергенні засоби

Але не лише з косметикою потрібно бути обережним. Що стосується інших продуктів, на які ваша шкіра може відреагувати — мило, пральні порошки, побутові миючі засоби — Чакон каже, що варто вибрати гіпоалергенні варіанти.

Використання гіпоалергенних продуктів може зменшити вплив алергенів. Ці продукти розроблені спеціально для мінімізації ризику алергічних реакцій.

Пропонує шукати продукти з протизапальними інгредієнтами, такими як гіалуронова кислота, алое вера, ромашка або зелений чай.

Ці інгредієнти мають заспокійливі властивості, які можуть полегшити запалення та подразнення шкіри, спричинені алергенами.

5. Особливо доглядайте за областю навколо очей

Хоча ви, звичайно, хочете захистити всю свою шкіру від алергенів. Важливо особливо доглядати за шкірою навколо очей, оскільки вона від природи тонша та чутливіша, ніж на решті обличчя». Як наслідок, він має тенденцію більш реагувати на зовнішні подразники, які можуть викликати почервоніння, набряклість і свербіж.

Уникайте агресивних засобів для зняття макіяжу та використовуйте індивідуальний зволожуючий крем для очей, щоб підтримувати благополуччя цієї ніжної шкіри та підтримувати її бар’єр від вологи.

Ви також повинні розглянути можливість носіння сонцезахисних окулярів на вулиці, оскільки вона каже, що вони допоможуть захистити навколо очей від прямого контакту з алергенами, такими як пилок або пил, зменшуючи ризик подразнення або алергічних реакцій.

6. Носіть захисний одяг

Але сонцезахисні окуляри — це не єдине, що можна носити, щоб захистити свою шкіру. Інший захисний одяг, включаючи довгі рукави, рукавички та головні убори, також може допомогти, особливо коли ви перебуваєте в середовищі, де ймовірний контакт з алергенами.

Вони можуть створити фізичний бар’єр між шкірою та потенційними подразниками.

7. Не пропускайте сонцезахисний крем

Деякі люди не використовують сонцезахисний крем до літа, але це те, що ви повинні використовувати цілий рік, особливо якщо ви хочете захистити свою шкіру від алергії.

Вплив ультрафіолетового випромінювання спричиняє окислювальний стрес на клітинах шкіри та значною мірою сприяє випаровуванню вологи, порушуючи вологий бар’єр шкіри, роблячи її більш сприйнятливою до несприятливих зовнішніх подразників і створюючи бажані ворота для легшого проникнення алергенів і мікробів у шкіру.

Найкраще рішення? Використання сонцезахисного крему широкого спектру дії з SPF не менше 50.

Сонцезахисний крем потребує ретельного й щедрого нанесення, щоб він працював на повну силу, і його потрібно повторно наносити кожні дві години, якщо ви залишаєтесь на сонці.

Прокрутка до верху