pufy-kamni_1

Дуже зручні та оригінальні пуфи каміння для терас та інтер’єру

У давнину , не було б дивно, якби люди використовували великі валуни як меблі для дому. Варто лише додати творчої фантазії і з цього можуть вийти пуфи каміння, які можна використовувати як стільці, крісла, стіл.

pufy-kamni_2

Зараз існує неймовірна кількість способів та технік, щоб пожвавити буквально будь-яку фантазію дизайнера. І не буде дивним побачити в інтер’єрі або на терасі пуфи, які дійсно дуже схожі на справжнє каміння.

Важко уявити яку роботу проробили люди створюючи такі незвичайні меблі. Їх можна сміливо використовувати і просто неба, на терасах, в саду і т.д. Це прекрасне і зручне рішення додаткових столиків або табуретів і крісел.

pufy-kamni

Реалістичні копії каміння – ці пуфи не є предметами м’яких меблів, їх взагалі дуже складно класифікувати, адже зроблені вони з різних мінеральних сполук.

Цей матеріал, що складається з солі, піску та інших мінералів, є повністю натуральним і розкладається в природних умовах. Вони непроникні для ультрафіолетового випромінювання, води, цвілі, шкідників та найсуворіших погодних умов так само, як реальні скелі. Пуфи каміння також не токсичні і не горючі, крім того легко чистяться м’якою тканиною та будь-яким миючим засобом.

Прокрутити вгору