derevyannaya-vintovaya-lestnica_1

Дерев’яні гвинтові сходи — ексцентричний акцент великого будинку

Команда архітекторів організувала простір цього великого приватного будинку навколо приголомшливих дерев’яних гвинтових сходів.

derevyannaya-vintovaya-lestnica_9

Дизайн сходів є не просто спіраль, а вигнуті лінії без повторень. Натуральне дерево з’єднане зі склом у витончених формах. Причому скляні балюстради були спеціально вилиті відповідно до кривих підстав сходів.

Дерев’яні гвинтові сходи відокремлює частину будинку на другому поверсі, де знаходяться спальні від основного відкритого простору на першому поверсі з вітальнею кухнею та кімнатами відпочинку. Весь будинок був запроектований для комфортного проживання великої родини.

derevyannaya-vintovaya-lestnica_8

Розташування будинку на схилі дає відчуття свободи та повної гармонії з природою, а сам будинок начебто виходить із вершин дерев.

Вигнуті лінії форми будинку повторюють рельєф, який створила природа, лише з сучасних матеріалів, створених людиною, створюючи цим різкий цікавий контраст. Більшість стін виготовлено зі скла, тому будинок завжди заповнений світлом, що створює додатковий затишок та настрій його мешканцям. Багато терас сприяють спілкуванню з природою та душевному відпочинку, що важливо за нинішнього темпу міського життя.

derevyannaya-vintovaya-lestnica_7
derevyannaya-vintovaya-lestnica_6
derevyannaya-vintovaya-lestnica_5
derevyannaya-vintovaya-lestnica_4
derevyannaya-vintovaya-lestnica_3
derevyannaya-vintovaya-lestnica_2
дерев'яна-вінтова-лестниця
Прокрутка до верху