Дизайнери оголошують алюмінієві меблі новим трендом

Якщо алюмінієві меблі останнім часом привертають вашу увагу, ви точно не самотні. Відповідно до нещодавнього звіту про тенденції Pinterest, цей матеріал (та інші метали) викликає велику хвилю у світі дизайну, особливо серед міленіалів і представників покоління 2000. І дизайнери інтер’єру погоджуються, що цього року алюміній, безперечно, перебуває в активі.

Тенденція алюмінієвих меблів починає просочуватися як нова захоплююча річ для дизайну. Однак вона пояснює, що цей матеріал легко можна вважати «надто модним» і «може датувати місце, якщо ви не будете обережні щодо цього. Радимо тим, хто цікавиться використанням алюмінію, бути уважними щодо своїх покупок. Переконайтеся, що ви отримуєте щось цікаве, що виглядає майже як витвір мистецтва, замість того, щоб просто отримати щось просто заради того, щоб отримати щось», – додає дизайнер. Якщо ставитися до цього тренду як до експонату, то пізніше він не буде здаватися недоречним і незначним.

Багато дизайнерів цінують, що алюмінієві елементи можуть працювати як у приміщенні, так і на вулиці. Якщо ваш дім спеціально призначений для проживання в приміщенні та на відкритому повітрі, було б приємно мати деякі матеріали, що накладаються між ними для безперервності. Він додає, що меблі, виготовлені з цього матеріалу, легкі, тому їх легко переміщати по дому за бажанням, що особливо ідеально підходить для тих, хто любить часто ремонтувати свій простір.

Нам подобається, коли алюмінієві деталі мають порошкове покриття різнокольорових відтінків — у жодному разі не потрібно дотримуватися традиційного сріблястого відтінку. Не можете знайти кольорові алюмінієві меблі, які вам подобаються? Поєднуйте його з деревними тонами для тепла та кольором для грайливого дотику. Ви також можете пограти з текстилем. Додавання м’яких подушок із використанням однієї з багатьох тканин, які зараз доступні для зовнішнього використання, надасть вам повного комфорту внутрішніх меблів і бездоганно розширить ваш стиль дизайну на відкритому повітрі.

Наст також цінує алюміній через його універсальність (вона зазначає, що він сяятиме як у сучасних, так і в традиційних приміщеннях) і додає, що він також створений, щоб служити, враховуючи те, що він стійкий до погодних умов і не вицвітає та не іржавіє.

Пам’ятайте, що алюміній може піддаватися корозії, тому варто інвестувати в більш якісні та міцніші деталі.

Прокрутка до верху