преимущества натяжных потолков

Переваги натяжних стель

Натяжні стелі останнім часом набули величезної популярності.

Сьогодні вони вже не є дуже дорогою розкішшю, і встановити їх у своєму житлі може практично кожен господар. Тепер не потрібно самостійно займатися фарбуванням стель застарілими методами, обклеювати шпалерами ремонтні ляпи. Каркас, на який натягується стеля, приховує всі нерівності і недоліки. Позитивною якістю натяжних стель вважається швидкість установки, і, звичайно, в естетичному вигляді їх гладкої рівної поверхні.

Установка натяжної стелі – це правильна та вигідна умова для створення стильного сучасного інтер’єру.

Велика різноманітність кольорів, фактур та типів матеріалу є перевагою натяжних стель і дозволяє задовольнити навіть найвибагливіші запити, та вирішити неординарні та найскладніші дизайнерські завдання в інтер’єрі.

Незважаючи на запевнення про тривалий термін служби, при покупці натяжних стель необхідно врахувати, що вони теж потребують догляду та правильної експлуатації.

Є спеціальні засоби догляду за стелями, але вони також легко миються звичайним господарським милом. Щоб не пошкодити поверхню, не слід використовувати жорсткі щітки при догляді, оскільки вони можуть залишити подряпини і пошкодження. Щоб після обробки не залишилося розлучення, рекомендується змити миючий розчин чистою водою, після чого протерти стелю сухою м’якою тканиною.

До переваг натяжної стелі можна віднести те, що вона не дозволить, у разі потопу від сусідів зверху, затопити квартиру, і залишить сухими стіни та меблі.

Він добре тримає вологу і не дає їй протікати, але за умови, що матеріал стелі не є промокаючим (даний нюанс потрібно уточнювати при замовленні стелі).

Щоб злити рідину, що накопичилася за плівкою стелі, краще викликати фахівців з компанії, де була придбана стеля.

Вони, знаючи, через який технологічний отвір треба видаляти рідину, оперативно впораються з цією роботою. Не рекомендується видаляти рідину самостійно, адже стелю можна пошкодити. Якщо ж матеріал виявився промокаючим, співробітники компанії знімуть і просушать стелю, потім наново встановлять його на колишнє місце.

Якщо стеля все ж таки була пошкоджена, втратила свою первісну красу, або Вам просто захотілося змінити обстановку, співробітники компанії з радістю приймуть Вас і зроблять знижку, як постійному клієнту.

Прокрутити вгору