кухонный остров2

Як правильно спланувати кухонний острів і навіщо він потрібний?

Кухня – це саме те місце, де хочеться почуватися комфортно і затишно, чи то для прийому або приготування їжі.

Універсальним методом створити такі умови можна за допомогою кухонних островів, тобто спеціальних місць, що допомагають функціонально використати простір кухні.

Острови

Модні тенденції, що міцно увійшли в життя сучасних господарок, дозволяють обладнати кухні з максимальним комфортом та функціоналізмом. Ефективність застосування «острівної» методики підтверджено Національною асоціацією, яка проводила опитування з цього приводу.

кухонний остров3

Кухонний острів дає можливість:

– Доповнити кухонну обстановку;

– Підвищити функціональні можливості кухні;

– Раціонально використовувати простір.

Прекрасне рішення для закритих кухонних приміщень – розміщення острова в центрі кухні, що дозволить ним користуватися з двох сторін. Однак такий варіант доречний не для кожного приміщення. Тільки при правильному плануванні основних модулів, можна подумати про острови на території, що залишилася.

Багато залежить від площі кімнати. Вміле планування допоможе компактно розмістити все необхідне, створивши неповторний та стильний дизайн, ховаючи усі прилади у зручних нішах-скринях або на полицях.

кухонний остров1

Функції кухонних островів

Переконавшись у тому, що все розплановано правильно і острів чудово впишеться в кухонний простір, можна отримати конструкцію, яка виконує багато функцій:

– місце для рецептів та іншої кухонної літератури;

– Миття та варильна поверхня;

– Система зберігання;

– Барна стійка зі стільцями.

Це далеко не повний перелік функціональних обов’язків островів. Будь-який дизайнер-професіонал може запропонувати безліч інших дуже цікавих варіантів.

кухонний острів

Деякі ідеї, які можуть зацікавити багатьох господарок:

1. Збільшити робоче місце можна за допомогою висувної таці або покладеної на раковину кухонної дошки.

2. Щоб не нагромаджувати стільницю, основну частину кухонних предметів можна розташувати на стіні (набір шумівок, половник та ін, а також баночки зі спеціями).

3. Можна скористатися додатковими відкритими полицями, не захаращуючи стіни шафами.

4. Висувні секції можуть замінити звичайні полиці, що дуже зручно та практично.

Головне – прийняти правильне рішення, а вже потім насолоджуватися естетичністю та функціональністю влаштованих островів. Ті, хто скористався цією ідеєю, вже зрозуміли, скільки переваг дає цей витівка.

Прокрутити вгору