Як правильно додати яскраві кольори в спальню

Спальня, яка в рівній мірі весела та функціональна, не повинна перевищувати ваші найсміливіші мрії. Ви проводите там величезну частину свого часу, відпочиваючи — чому б не зробити це місцем для радості та відпочинку?

Один із найпростіших способів додати трохи жвавості — це акуратно розмістити яскраві, насичені тони. Однак варто не перестаратися.

Знайдіть свій відтінок

Будь-який відтінок червоного піднімає трохи червоного прапора для дизайнерського дуету. Червоний колір може підвищити артеріальний тиск і прискорити пульс. Певні кольори можуть викликати у вас певні відчуття.

Якщо ви любитель цього відтінку, виберіть більш світлий відтінок, як-от рожевий. Доведено, що рожевий майже відразу заспокоює. Іншими словами, якщо ви відчуваєте рожевий момент, нахиліться. Інші хороші варіанти включають сині (вони дають відчуття безпеки), тоді як зелені, натхненні природою, можуть допомогти людям розслабитися. Ми починаємо бачити набагато більше пастельних кольорів і зазначаємо, що блакитні тони, зокрема, можуть бути заспокійливими. Рожеві та блакитні — вони не тільки для дітей.

Почніть з аксесуарів

Для тих, хто соромиться кольорів, пограти з акцентами — це хороший спосіб почати додавати яскравості в простір. Використовуйте здебільшого нейтральну схему з парою подушок на ліжку. Дотримуйтесь одного відтінку та повторювати його у всьому просторі за допомогою таких предметів, як лампи, вікна та постільна білизна. Тоді ви зможете перевірити, чи це вам подобається, і його легко буде замінити.

Сміливий килим — ще один розумний варіант — просто переконайтеся, що він достатньо великий, щоб справити враження. Він має бути під ліжком і виступати настільки далеко, щоб, коли ви встаєте з ліжка, ваші ноги приземлилися на килимок.

Будь хитрим

Ще один кут для тих, хто вагається щодо кольору, — знайти витвір мистецтва — живопис, фотографію, комбіновану техніку, — який вам справді подобається. Я б вибрав твір, від якого мені було б добре. Вибравши ці улюблені тони, ви можете відтворити їх на інших ілюстраціях або навіть на шпалерах.

Комбінуйте та поєднуйте

Подібно до вищезазначеного, створення кімнати з різноманітними принтами та безладом не виглядатиме безладом, якщо її правильно підготувати. Виберіть додаткові кольори та призначте кожному рівень пріоритету. Зазвичай ми вибираємо три та ділимо їх на частини. Ми маємо велику кількість одного кольору, середню кількість іншого і невелику кількість третього. Ми просто поєднуємо їх різними способами.

Наприклад, поєднайте високу концентрацію сірих предметів, таких як постільна білизна та килимове покриття, з кількома моментами бархатистого гірчичного кольору на подушках і шторах. Додайте ще більш тонкий відтінок чорного з акцентами, такими як лампи та рамки для картин.

Зробіть сміливу заяву про меблі

Подумайте про те, щоб каркас вашого ліжка був більшим, оскільки він є природним фокусом кімнати. Яскраве узголів’я, оббите бірюзовим оксамитом, або навіть кумедний квітковий принт — це несподіваний поворот до стандартного відновленого дерева чи металу. Оскільки великі предмети меблів, як правило, є більшою інвестицією, ви хочете щось, що вам точно сподобається. Якби ви показали мені узголів’я зеленого лайму, я знаю, що міг би жити з ним вічно.

Прокрутити вгору