Їжа, яку варто їсти на ніч без вагань

Дослідження показують, що важливо не тільки те, що ви їсте, але й коли ви їсте. Їжа пізно ввечері пов’язана з вищим рівнем ожиріння, навіть якщо всі інші фактори контролюються.

Ми виявили, що їжа через чотири години значно впливає на наш рівень голоду, на те, як ми спалюємо калорії після їжі та на те, як накопичуємо жир

Є лише три продукти, які ви повинні їсти на ніч, які не вплинуть негативно на вашу вагу чи здоров’я. Насправді вони мають великі переваги, які ви, ймовірно, не захочете пропустити. Читайте далі про її улюблені нічні закуски.

Як правило, краще уникати їжі пізно ввечері

Дослідження показало, що вживання їжі пізніше ввечері може значно вплинути на відчуття голоду через те, як воно впливає на гормони, що регулюють апетит, лептин і грелін. Зокрема, її команда дізналася, що рівень гормону лептину, який сигналізує про насичення після їжі, знизився протягом 24 годин після прийому пізньої їжі.

Прийом їжі пізно ввечері може порушити сигналізацію лептину, і також може змінити секрецію гормонів щитовидної залози. Це може призвести до збільшення ваги та вплинути на ваш сон, оскільки ви не можете виділяти правильний мелатонін, якщо рівень глюкози в крові занадто високий.

Ось чому загалом краще уникати перекусів у неробочий час.

Горіхи є ідеальною їжею перед сном

Якщо ви плануєте перекусити пізно ввечері, важливо ретельно вибирати цю закуску. З’їдайте невелику жменю горіхів, зокрема мигдалю, горіхів макадамії або фундука. Все це чудово, тому що вони дають вам трохи білка та ситного жиру, тому ви не будете голодні перед сном.

Є кілька способів включення горіхів у здорову дієту для покращення здоров’я серця та загального стану здоров’я. Дослідження показали, що часте вживання горіхів знижує рівень запалення, пов’язаного з хворобами серця та діабетом.

Зокрема, горіхи можуть покращити здоров’я артерій, зменшити запалення, пов’язане із захворюваннями серця, знизити ризик утворення тромбів, знизити ризик гіпертонії та знизити рівень поганого холестерину.

Насіння – ще одна здорова закуска на ніч

Рекомендуємо їсти насіння, якщо ви відчуваєте потребу перекусити перед сном. Вони схожі на горіхи за своїм харчовим профілем: високий вміст клітковини, корисних жирів, білка, вітамінів тощо.

Лікар-натуропат зазначає, що тахіні або насіння соняшнику можуть бути особливо корисними, оскільки вони завантажені мінералами та можуть допомогти зі сном.

Уважність до розмірів порцій може допомогти вам насолоджуватися цією калорійною та насиченою поживними речовинами їжею, не перевищуючи здорової добової норми споживання калорій.

Золоте молоко

Вживання «золотого молока» на ніч може бути корисним перед сном. Зазвичай це домашня суміш рослинного молока, куркуми та інших спецій.

Мені подобається моє золоте молоко, виготовлене з куркуми, кориці та мого мигдального молока.

Нагрійте його і випийте прямо перед сном. Це фантастично для чудового нічного сну, має ті переваги антиоксидантів у куркумі (яку я також люблю), і це потужний протизапальний засіб.

Прокрутити вгору