Зазирніть всередину цього прекрасного будинку в японському стилі

Команда дизайнерів з Лос-Анджелеса попрацювали в освітленому сонцем будинку в японському стилі, ідеальному для сім’ї. Як виявилося, процес проектування також був сімейною справою. Сестра керувала дизайном інтер’єру помешкання, а її чоловік, використовував своє 3D-програмне забезпечення, щоб допомогти команді окреслити їхні цілі щодо простору під час створення нестандартних столярних виробів у ключових частинах власності.

Будинок із трьома спальнями та трьома ванними кімнатами займає площу 754 квадратних метри і включає додаткову студію на 137 квадратних метрів позаду, що дозволяє клієнтам легко приймати відвідувачів, коли вони забажають.

Офіційна вітальня включає в себе гіпсову камінну дошку ручної роботи, нову дубову підлогу та оригінальні деталі ремісників — молдинги та балкові стелі оригінальні для цього 112-річного будинку.

Дует дизайнерів черпав натхнення з усіх видів будинків ремісників по всьому Лос-Анджелесу.

Кінцевий результат — це поєднання кількох типів домашнього дизайну ремісників із трохи скандинавської атмосфери.

На додаток до елементів Scandi, будинок зберігається відносно мінімально в дусі японського дизайну, тому його найкраще було б описати як Джапанді .

Дизайнери хотіли вшанувати історію будинку, гарантуючи, що дизайн відображає стиль сьогодення.

Основна мета проекту полягала в тому, щоб відновити оригінальну ремісничу архітектуру 1910-х років, привносячи в будинок нотки сучасності, забезпечуючи простір у першокласній формі. Маленькі деталі будинку ремісника, як правило, є шармом для покупця, і будинок просто потребує додаткового декору.

Привітна кухня має сучасний дизайн і достатньо простора для розміщення багатьох. Кухня є головним центром і серцем дому та місцем збору для сім’ї. 

Текстуровані стійки з травертину, плоска передня частина та нестандартні дерев’яні шафи, а також великий острів із місцями для сидіння та достатньою кількістю речей сяють у зоні для приготування їжі.

Сонячний обідній простір водночас привітний і спокійний. Дозволити якомога більше сонячного світла потрапляти в будинок було одним із головних пріоритетів дизайнерів під час завершення цього проекту. Ідея першого поверху полягала в тому, щоб максимально відкрити план поверху та створити якомога більше вікон для проникнення природного світла в будинок.

На додаток до оцінки рівня деталей у ванних кімнатах і кухні, склепінчаста стеля в основній спальні є однією з улюблених рис клієнта завершеного будинку. Це допомогло створити відчуття об’єму та розміру у відносно меншому будинку.

Куточок під вікном служить ідеальним місцем для малювання, насолоджуючись природним світлом, що проникає в простір.

Прокрутити вгору