10 ідей плитки для кухні, які вам сподобаються на довгі роки

Кухонні тренди приходять і йдуть, і останнім часом цикл «вхід» і «вихід», здається, обертається швидше, ніж будь-коли раніше. Одна річ, яку ми думали, що ніколи не піде на пенсію — кахельна підлога на кухні — здається, останнім часом брала перерву в центрі уваги. 

Звинувачуйте це в зростаючій популярності естетики сучасного фермерського будинку або скандинавського стилю, але раптом наші улюблені кахельні підлоги залишилися дуже рідко. Натомість усюди була дерев’яна підлога — і ми маємо на увазі в кожній окремій кімнаті будинку.

Але маятник повертається до нашої перевіреної плитки, і ми не можемо не радіти цьому. Плитка не тільки є серйозним MVP щодо міцності — і якій кімнаті потрібна більш міцна підлога, ніж серце дому? — але це чудовий спосіб додати глибини та візуального інтересу в місці, де буде багато ігор.

Ми зібрали кілька наших улюблених вічних ідей плитки для кухонної підлоги. Кожен із них має класичний вигляд, який обов’язково витримає випробування часом і стане фаворитом для багатьох майбутніх трендів.

01з 10

Створіть кольорове сімейство

Загальновідомим фактом є те, що більшість плиток має певні колірні варіації, і залежно від того, де ви купуєте свою плитку, ви можете побачити, як певний стиль оцінюється в варіаціях від шматка до шматка.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб усі ваші плитки виглядали більш-менш взаємозамінними, ми це розуміємо, оскільки деякі кімнати вимагають такого рівня специфічності. Але в такому великому просторі, як кухня, ми всі за те, щоб різноманітність стала родзинкою життя.

Виберіть сімейство кольорів і відчуйте унікальний характер і глибину змішаного результату — це додасть вашій підлозі яскравий, енергійний відтінок.

02з 10

Розкладіть її правильно

Звичайно, обрана вами плитка – це лише перше рішення для створення нового вигляду підлоги. Наступним кроком буде вибір способу укладання. Якщо ви працюєте з довгими прямокутними плитками, у вас є чимало варіантів, але, за нашими прогнозами, набиратиме популярності мотив ялинки.

У минулі роки були моменти «ялинки» для оздоблення задньої панелі та дизайну ванної кімнати — зазвичай у поєднанні з плиткою метро, ​​— але існує тенденція до потепління навколо матового натурального каменю «ялинка». Він трохи свіжіший, сучасніший і стриманіший, і все це є причиною, чому ми збираємося до цього образу.

03з 10

Грайте з печворком

З іншого боку, цей образ далеко не вишуканий, але він займає особливе місце в наших серцях завдяки своїй індивідуальності. У такій нейтральній кухні, як ця, підлога – справді місце, щоб продемонструвати свою дивакуватість.

Довільний клаптиковий дизайн із бетону чи керамограніту — це чудовий спосіб відійти від зграї та підкреслити свій особистий стиль.

04з 10

Намалюйте межу

Шукаєте найкраще з обох світів? Ця тонка плитка, що привертає увагу, додає контрасту цій витонченій міській квартирі, залишаючи багато місця для дерев’яної підлоги в основній зоні вітальні.

Додавання лише плями плитки – це розумний спосіб зберегти тепло та органічне відчуття дерев’яної підлоги, водночас пожинаючи переваги матеріалу, стійкого до розливу та плям у місцях з найбільшою інтенсивністю руху.

05з 10

Зробіть шашкову дошку

Це один стиль плитки, який ніколи не старіє. Висококонтрастна шахова дошка з чорних і білих великих квадратів створює основу для сучасної порції драматизму.

Відповідно до нинішньої одержимості світу дизайну натуральним каменем і елегантними прожилками, наші улюблені на даний момент мотиви шахової дошки поєднують блискучий білий мармур і глибокий чорний.

Ці варіанти з натурального каменю мають багатший і унікальніший характер, ніж плоска чорно-біла порцеляна, тому завершений вигляд набагато приголомшливіший.

06з 10

Зменште свій масштаб

Якщо ідея з шаховою дошкою захопила вашу уяву, але ви готові до ще більшого виклику, спробуйте пограти з масштабом, щоб по-новому розібратися.

Тут класичний чорно-білий мотив якнайкраще відчуває натхнення 50-х років. Неможливо встояти перед ретельною змінною сіткою, особливо завдяки тому, що вона ледь помітно рухається по плінтусові. Адже вся справа в дрібницях, чи не так?

07з 10

Зробіть підлогу матовою

Ще одна широкоформатна плитка, яку ми останнім часом любимо, — це проста сіра середніх тонів, яка знову ж таки доповнена деякими особливостями та різноманітністю відтінків. Це простий, універсальний вигляд, який добре поєднується з різними стилями дизайну будинку, але знову ж таки, він далеко не нудний завдяки органічному вигляду кожної окремої плитки.

08з 10

Спробуйте трохи теракоти

Велика теракотова плитка вже давно є основним продуктом у будинках південно-західного та західного узбережжя, але зараз вона має важливий момент, можливо, завдяки зростанню популярності цього кольору як відтінку фарби або тенденції пустельного шику.

Ця культова плитка варіюється від золотисто-медового до випаленого оранжево-коричневого, додаючи ще один шар характерного кольору та текстури будь-якому кухонному простору.

09з 10

Використовуйте маленький формат

Невеликі плитки, такі як повсюдна плитка, яку використовують у модних ванних кімнатах, знову повертаються. Хоча це, безсумнівно, займає більше часу, щоб укласти достатньо крихітних плиток, щоб покрити всю кухонну підлогу, не можна заперечувати, що ефект від отриманого вигляду є великим.

Доповнюючи нейтральну плитку метро, ​​що оточує стіни, ця маленька плитка виглядає як крута інверсія очікуваного.

10з 10

Несподіваний візерунок

Звичайно, найбільш позачасовий стиль плитки – це той, який ви любите і з яким хочете жити. Хоча більша частина цієї приголомшливої ​​кухні зберігає нові традиційні речі , видатний дизайн цементної плитки на підлозі є свіжим і яскравим відходом, який миттєво викликає посмішку на наших обличчях. Кухонне блаженство досягнуто.

Прокрутити вгору