10 способів прикрасити будинок теракотою

Немає нічого нового у використанні теракоти в дизайні — насправді цей колір налічує тисячі років тому. Хоча цей відтінок ніколи не виходив з моди, останнім часом він відродився завдяки своїй заспокійливій приземленості, яка є саме тим, що нам усім потрібно. 

Що таке теракота?

Подумайте про теракотовий колір, як про випалену глину, на честь якого він названий: теплий, насичений, червонувато-помаранчевий відтінок з відтінком коричневого. 

Після багатьох років холодних відтінків, таких як блакитний і сірий, які домінували в декорі, люди готові до тепла. Дизайнери наповнюють кімнати такими кольорами, як теракотовий, тому що вони виглядають вишукано, але водночас природно, і люди, безперечно, сприймають цю зміну.

У перекладі з італійської «запечена земля» справжня теракота — це саме це, і теракотовий колір викликає саме це. Окрім справжньої теракотової кераміки, є багато способів додати предмети теракотового кольору у свій дім за допомогою текстилю, шпалер, фарби чи іншим чином.

Ось 10 наших улюблених способів декорування теракотою у вашому домі.

01з 10

Додайте теракотову ковдру

Щоб зануритися в теракотовий тон, почніть із додавання до постільної білизни такого практичного аксесуара, як ковдра. Великий плед не тільки створює затишний предмет, у якому можна обійматися, але його можна поєднувати з будь-якими відтінками.

Щоб використати теракотовий колір у спальні, мені подобається додавати його в інші природні кольори. Його дуже легко змішувати з нюдовими, пісочними та рум’янами, або, якщо ви віддаєте перевагу темніше, ви можете змішати його з шоколадно-коричневими і навіть вугільними.

02з 10

Будьте великими та сміливими з теракотовими портьєрами

У цій вітальні, вам буде важко знайти елегантніші портьєри, ніж портьєри від підлоги до стелі . Пишний теракотовий колір підносить простір як за відчуттям, так і за висотою, оскільки вони ох-так блискуче привертають ваші погляди аж до стелі. Ось доказ того, наскільки універсальним є цей колір, оскільки він легко поєднується з іншими тонами в кімнаті, такими як слонова кістка, ліловий і коричневий. 

03з 10

Додайте текстуру за допомогою теракотової оббивки

Відмінний спосіб додати теракотовий колір у спальню – оббити узголів’я ліжка землистого кольору, оскільки він добре поєднується з усіма видами деревини. (Навіть краще, якщо він також координуватиметься з шпалерами). Коул, який спроектував цей простір, погоджується.

Теракота має органічну атмосферу, яка поєднується з популярними деревними тонами, такими як горіх і натуральний дуб. Теракотовий колір також має глибину, якої не вистачає більш яскравим відтінкам червоного та помаранчевого — він більш заспокійливий і тому може справляти візуальний вплив, не виглядаючи різким.

04з 10

Створіть початок кухні з теракотовим холодильником

У холодильнику теракотового кольору немає нічого непомітного, і саме це нам у ньому подобається. Це створює атмосферу 50-х років, але (майже) зливається з навколишніми дерев’яними шафами. Це несподівано, чарівно, і воно обов’язково спричинить багато розмов серед гостей.

05з 10

Шукайте шкіряні предмети теракотового кольору

Теракота може бути представлена ​​через усі види матеріалів, включаючи шкіру. Візьміть, наприклад, ці плетені шкіряні обідні стільці. Вони приносять насичений колір, насичену текстуру та багатий стиль, які виглядатимуть лише краще, коли вони живуть.

06з 10

Додайте предмет меблів теракотового кольору

Щоб отримати велику дозу теракоти, оберіть видатний предмет меблів, як-от обертовий стілець Makeva Anise Brown із статті. Імовірно, це легше поєднати з існуючими меблями, ніж ви можете собі уявити спочатку.

Меблі теракотового кольору є універсальними та створюють відчуття тепла та затишку у вітальні, водночас мають природний ефект.

07з 10

Закріплення за допомогою шпалер, що знімаються та наклеюються

З одного боку, ви схильні до ризику, аж до того, щоб обклеїти стіни дикими шпалерами з візерунками теракотового кольору. З іншого боку, можливо, ви живете в орендованому житлі, яке не підтримує шпалери на постійній основі, або ви схильні завершувати ремонт кімнати кожні кілька років. Звучить знайомо?

У такому випадку подумайте про шпалери, що знімаються та наклеюються. Його так само легко нанести, як і видалити, не залишаючи слідів. Якщо ви орендуєте, ви отримаєте свій депозит — ми обіцяємо.

08з 10

Комбінуйте різні деталі з теракотовим візерунком

Ми вже з’ясували, як без зусиль можна додати теракоту до дизайну спальні, особливо до постільної білизни. Якщо ви бажаєте щось додати до свого ліжка, робіть нотатки з цього простору. Тут він використав подушки та всі види постільної білизни теракотового кольору з різними візерунками та текстурами, створюючи цілісний, але багатошаровий вигляд.

09з 10

Вставте теракотові кашпо у свій дім

Теракотові кашпо – це класика. Незалежно від того, зроблені вони зі справжньої теракоти чи просто теракотового кольору, тон ідеально поєднується з яскравою зеленню ваших рослин. Якщо ви шукаєте тонкий і витончений спосіб додати колір у свій дім, це те місце, з якого варто почати. Ви ніколи не втомитеся від тонусу, і ваші квітучі рослини також не втомляться.

10з 10

Перейдіть до класики з теракотовою плиткою

Теракотова плитка була основою в будинках протягом століть, і з багатьох вагомих причин. Він елегантний, позачасовий, простий, довговічний і стає ще кращим з віком. Ви не можете вимагати більше від плитки. Його різноманітні відтінки привносять серйозний характер і шарм у цю ванну кімнату чи будь-яке інше приміщення, де ви б поклали цю квінтесенцію теракотової плитки. 

Прокрутка до верху