13 кухонь в еклектичному стилі для унікального дизайнерського натхнення

Немає прямого визначення еклектичного дизайну, але швидше за все, ви це знаєте, коли бачите. Еклектичний стиль можна побачити на кухні через візерункове покриття, велику кількість рослин, унікальні освітлювальні прилади, світські штрихи та, можливо, один-два види диких шпалер. Можливо, є відкриті полиці, які демонструють вінтажні дрібнички та персоналізовані штрихи. Ймовірно, є багато природних матеріалів, таких як дерево та плитка. 

Що б не означала для вас кухня в еклектичному стилі, вона повинна демонструвати вашу індивідуальність — і багато чого іншого. Перейдіть до 13 кухонь в еклектичному стилі, з яких ви можете вкрасти стилістичні нотки, будь то піч у стилі ретро, ​​кахель із гарним візерунком або просто розкутість і свобода, використані в декоруванні.

01з 13

Додайте елементи з різних епох

Для своєї власної кухні в еклектичному стилі Ліндсі Джемісон, партнер і провідний дизайнер компанії Rumor Designs із Колорадо , змішала та поєднала різні елементи дизайну з різних епох.

«Моя мета полягала в тому, щоб створити еклектичну кухню, додаючи нотки елементів дизайну в різні епохи та стилі, — каже вона. — Ключовим є поєднання елементів дизайну, використання сміливих кольорів і графічних візерунків, водночас поєднуючи вибрані елементи». 

Це означало поєднання сміливого червоного холодильника (повернення до стилю 50-х років) із шпалерами, що нагадують графіку 80-х років, сучасний острів середини минулого століття зі звуженими ніжками та вінтажний традиційний килим. Еклектична кухня.

02з 13

Виділіть природні матеріали

Доручіть екстраординарному дизайнеру інтер’єру Ліанн Форд створити кухню мрії кожного, незалежно від вашого стилю. Для цього дизайну вона використала раковину Farmhouse 3018 Native Trails як центральну точку, яка в поєднанні з дерев’яними елементами створює відчуття еклектики. Це також робить миття посуду не таким важким.

03з 13

Будьте сміливі з Backsplash

Візьміть приклад із цього унікального простору , розробленого для кухні та ванної кімнати. Плитка з візерунком простягається від стільниці до стелі, створюючи вибух веселощів, не надто гучний; він приглушений природними особливостями, такими як дерев’яні балки, і розкішними матеріалами, такими як мармурові стільниці. Загальний ефект – це частково фермерський будинок, частково сучасний і легка еклектика.

04з 13

Veer Retro з вашою технікою

Купівля нової духовки — це не маленька покупка, але якщо ви купуєте її і хочете повністю прийняти еклектичний стиль, ретро-вигляд від Big Chill стане для вас незабутнім. Барвисті прилади створюють вінтажну атмосферу з усіма сучасними функціями.

05з 13

Покажіть свої зібрані скарби

На цій кухні Сара Фішер із Sarah & Sons Interiors підкреслила вінтажні предмети, такі як дерев’яна лава для інструментів 1950-х років, перетворена на острів, і гофровані підвіски з молочного скла, які особливо яскраво виглядають на гладкому пофарбованому в чорний стільці та стелажі зі сталі та скла.

«Загалом створюється відчуття, що ці речі були зібрані з часом і перероблені, що є настільки еклектичним, наскільки це можливо», — каже Фішер. 

06з 13

Грайте з кольором

Еклектичний стиль можна визначити багатьма різними способами, але одна річ, це не все біле, весь час. Якщо ви не боїтеся небагато (чи багато) яскравих кольорів, візьміть нотатки з цієї кухні Даніель Нагель з  Dazey Den. Вона поєднала персиково-рожевий тон плитки зі стінами та барними стільцями, щоб створити кухню «тон-в-тон», яка виглядає зовсім не нудно.

07з 13

Використовуйте скромні матеріали

«Це наша версія котеджної кухні, яка мала свічення, не втрачаючи при цьому шарму», — говорить дизайнер Пітер Сполдінг. Коли він реконструював цей будинок пізнього колоніального відродження в Портленді, він зосередився на скромних матеріалах, таких як металева дошка, прилади з нержавіючої сталі та барні стільці з кошика, щоб створити цю еклектичну кухню.

«Результат — сучасна кухня з відсиланням до минулого», — каже він. «Яскраві кольори на теплому білому фоні роблять його миттєво привабливим для очей, не погіршуючи функціональність, необхідну кухні».

08з 13

Покажіть свою барвисту колекцію скляного посуду

Відкриті полиці – це чудово. Ще краще відкриті полиці, які демонструють ваш особистий стиль. Стефані Воткінс з  Casa Watkins Living знає. Вона розташувала свій скляний посуд, кераміку та маленькі дрібнички за кольором, щоб отримати еклектичне задоволення.

09з 13

Додайте трохи блиску

Для дизайну своєї еклектичної кухні засновниця Home Remedies Рейчел Емброуз черпала натхнення у весільній порцеляні своїх батьків.

«Мої батьки одружилися в 1962 році, і я вирішила, що використовуватиму цей фарфор не тільки як щоденний посуд, але й що 1962 рік стане джерелом натхнення для декору мого нового будинку», — пояснює вона. Цей вплив можна побачити. за кольором (багато кольорів), текстурою та тими, що I Dream of Jeannie – схожі на золоті підвіски. 

10з 13

Проявіть креативність із сховищем

Незалежно від того, наскільки велика чи маленька ваша кухня, розумне зберігання завжди є ключовим фактором, щоб залишатися здоровим під час приготування вечері. Щоб отримати легкий доступ до посуду, яким найчастіше користуєтеся, як-от мірних чашок, віночка та прихватки, надихайтеся Карен Еміль із  Milk and Honey Life. Вона встановила вудку та S-подібну систему гачків, що не тільки практично, але й виглядає круто.

11з 13

Забудьте про кахельну панель

Хоча більшість задніх панелей складається з плитки, якщо ви не дуже кухар і не турбуєтеся про очищення бризок соусу для спагетті, подумайте нестандартно. Mani з Afro Bohemian Living поєднав чисту дерев’яну задню панель із широким земляним гобеленом. Це трохи сільський, трохи ексцентричний і трохи (звичайно) еклектичний стиль.

12з 13

Приймайте максималізм

Для еклектичного стилю немає правил, тож ви можете поєднувати та поєднувати візерунки та текстиль відповідно до бажання свого максималістичного серця. K Shan Design зробив саме це на цій енергійній кухні, поєднавши шпалери з пальми з графічним кахельним покриттям підлоги, незвичайними творами мистецтва та вінтажним килимом.

13з 13

Додайте текстуровані світильники

Щоб контрастувати з елегантною білою кухнею, додайте еклектичного стилю за допомогою текстурованих підвісок, як-от плетені штори від Globe Electric. Вони додають характеру, пом’якшують світло та коштують лише 60 доларів за штуку. Виграти/виграти/виграти.

Джерело: MyDomaine

Прокрутити вгору