5 тенденцій у дизайні інтер’єру, які зникнуть у 2022 році, а 6 ви побачите всюди

  • DM запитав фахівців галузі про згасаючі та нові тенденції в дизайні інтер’єрів на 2022 рік.
  • Популярність відкритих стелажів та відкритих просторів, ймовірно, і далі знижуватиметься.
  • Але квіткові принти, чорні акценти та образи, натхненні природою, вже набирають популярності.

Відкриті плани кімнат виявилися менш функціональними, ніж розділені простори.

Колись у світі дизайну інтер’єрів популярність відкритих просторів різко зросла, але ця тенденція може припинитися. 

Багато людей на власному гіркому досвіді під час пандемії дізналися, що, можливо, ваша кухня, домашній офіс, обідня зона, велика кімната та вітальня не повинні бути одним простором. Зрештою відсутність конфіденційності призводить до нестачі функціональності.

Ті, хто має відкритий простір, можуть шукати способи додати деякого поділу через перегородки та інші форми усамітнення.

Готові меблі стануть менш модними.

Купівля дешевих не дуже якісних меблів, які можна швидко зібрати вдома, не буде такою популярною.

Найближчими роками ми побачимо більш продумані функціональні меблі. Тепер наші кімнати повсякденно багатофункціональні, і люди налаштовують їх, щоб забезпечити гнучке та адаптоване житловий простір. Я бачу, що клієнти вибирають найкращі вироби, які служать не лише якості, а й більшому функціоналу заради довговічності.

Відкриті стелажі, швидше за все, замінять.

Відкриття стелажів було важливим моментом, але можливо, він добіг кінця.

За останні кілька років люди проводили більше часу вдома і справді використовували свої кухні.

Стало до болю очевидно, що відкриті стелажі не працюють і зрештою виглядають захаращеними та безладними, а також не вистачає місткості шаф.

Натомість у наступному році прокладе шлях комбінація верхніх шаф та декоративних стелажів.

Популярність відкритих кухонних витяжок знижується.

Гарні та стильні кухонні витяжки стали невід’ємною частиною багатьох кухонь, але ми, можливо, почнемо бачити меншу тенденцію.

Традиційні кухонні витяжки в ресторанному стилі зникатимуть у 2022 році, оскільки жителі віддають перевагу більш чистому та прихованому вигляду. Кухонні витяжки тепер будуть низькопрофільними і зливатимуться з іншими кухонними меблями.

Сірий колір добігає кінця десятиліття своєї популярності.

Нейтральні кольори, такі як білий, бежевий та сірий, були популярними квітами у будинку. Але, зокрема, сірий колір поступово зникає.

Колірні схеми приходять і йдуть, але, як правило, їхня популярність становить близько десяти років. Сірий добігає кінця свого десятиліття. Люди втомлюються від нейтральних кольорів, таких як білий, бежевий та сірий.

Хоча сірі колірні схеми колись були популярні завдяки своєму універсальному сучасному вигляду, особливо на кухнях, наступного року ми повинні очікувати побачити сміливіші та яскравіші кольори для шаф та фартухів.

З іншого боку, квіткова композиція зараз дуже важлива.

Саме зараз квіти посідають центральне місце.

Квіти зустрічаються в багатьох різних формах – звичайно, в шпалерах, які, як і раніше, дуже потрібні. Крім того, у дедалі більшій кількості тканин зустрічаються квіткові мотиви. Причина, як ми вважаємо, у тому, що люди шукають радості, і ніщо не приносить так легко, як квіти, кольори та візерунки.

Чорні акценти, найімовірніше, стануть популярними.

Коли справа доходить до деяких дрібних деталей будинку, очікується, що чорний колір стане справжнім проривом.

У 2022 році всі акценти у будинку вимагатимуть чорного кольору. Ми побачимо чорні віконні рами, обробку, двері, фурнітуру, змішувачі та дверні коробки.

Чорний часто виглядає гладким та сучасним. Крім того, він поєднується з багатьма іншими кольорами, що робить його легким вибором.

Круглі форми стають популярним вибором.

Різні форми впливають на різні теми та вібрації, і в 2022 році ми можемо очікувати бачити більше круглих форм по всьому будинку.

Наступного року ми побачимо більш округлі форми в меблів, освітленні та домашньому декорі. Округлі органічні форми додають м’якості дизайну і надають приміщенню заспокійливу атмосферу.

Інтер’єри, натхненні природою можуть стати нормою.

Домовласники намагалися знайти більше способів зберегти природу у приміщенні.

Тепер, коли люди прийняли спосіб життя на відкритому повітрі, вони розуміють, що не можуть проводити на вулиці 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Найпростіший підхід, який ми бачили, – це використання більшої кількості відтінків зеленого в домашньому декорі. Це може бути фарба чи тканина.

Тканини з малюнком флори та фауни набирають популярності і ви можете посилити цю тенденцію за допомогою натуральних матеріалів та живих рослин.

Шпалери ще мають свій момент.

Ви можете знайти шпалери практично будь-якого кольору та стилю для свого будинку, і це простий спосіб прикрасити стіни без будь-яких постійних зобов’язань.

Популярність шпалер продовжуватиме зростати, особливо з того часу, як у 1960–1970-і роки відбулося найбільше зростання популярності природних візерунків.

Це зумовлено не лише тим фактом, що це натуральний та екологічно чистий матеріал, а й тим, що він доповнює практично будь-який стиль дизайну.

Зелений – новий трендовий колір 2022 року.

Колірні палітри є невід’ємною частиною дизайну інтер’єру і є один відтінок, який набирає обертів.

Ми так надовго застрягли у своїх будинках, що людям не терпиться змінити обстановку у своєму особистому просторі. Зелений ренесанс буде в самому розпалі до 2022 року, чи то фарба чи декор.

Дизайнер додав, що багато людей прагнуть відчуття спокою у своїх будинках, чого можна досягти, додавши нейтральні, м’які відтінки зеленого.

Прокрутити вгору