кухонный фартук из стекла

Кухонний фартух зі скла

Бажання зробити своє житло згідно зі своїми уподобаннями та смаками безсумнівно є у кожної людини. Наприклад, на кухні більшість елементів інтер’єру мають виконувати як практичну, так і естетичну функцію.

Одним з найважливіших матеріалів для обробки кухні, що вдало поєднує в собі функціональність і зовнішню привабливість, є так звані скіналі, або кухонні фартухи зі скла.

Скіналі – це декоративні панелі, встановлення яких проводиться на стіні. Вони виготовляються з деревини, скла, полівінілхлориду та деяких інших матеріалів.

Скинали для кухні виконують одночасно дві функції: вони прикрашають кімнату і захищають поверхню стіни між навісними шафами і стільницею. Як відомо, на стіни робочої області кухні постійно потрапляють шматочки їжі, вода, різні миючі засоби, жир і т. д., що дуже негативно позначається на загальному стані приміщення. Саме тому цю ділянку необхідно захистити від усіх цих несприятливих факторів за допомогою кухонних скиналів.

Цей незамінний елемент кухні часто виготовляється зі скла, товщина якого варіюється в межах 4-8 міліметрів. Завдяки цьому кухонний фартух зі скла має високу міцність. Крім того, скінали сьогодні можна виготовляти також із загартованого скла, що характеризується гарною стійкістю до різних механічних впливів.

Чому для виробництва скиналі використовують переважно скло?

А тому, що воно має прекрасні декоративні властивості, екологічну чистоту і простоту у догляді. А завдяки передовому методу ультрафіолетового друку на скло можна переносити будь-яке зображення. Це дозволяє розмістити у своїй кухні справжні твори мистецтва, які постійно радуватимуть домочадців реалістичними зображеннями та яскравими фарбами.

Варто зазначити, що зображення на декоративні скляні панелі можна наносити двома методами, які мають досить великі відмінності.

1) нанесення картинки на прозору плівку з подальшим її кріпленням на скло

Цей метод відносно дешевий, але не дуже довговічний, оскільки через постійні перепади температури і рівень вологості повітря плівка із зображенням постійно відклеюватиметься;

2) нанесення малюнка безпосередньо на скло методом ультрафіолетового друку

У цьому випадку можна отримати зображення найвищої якості.

Зовнішній вигляд та вартість скинали значною мірою залежать також від способу їх встановлення.

Найбільш економічним і простим способом монтажу скляних панелей є прикріплення їх на стіну за допомогою спеціального клею, що часто називається рідкими цвяхами. Але такий метод має і недолік: при необхідності демонтажу або заміни скинали доведеться не тільки їх знімати, але й очищати стіну від залишків клею.

Скляні фартухи також можна кріпити на спеціальні металеві тримачі, що складніше. Але заміна або демонтаж скинали у цьому випадку проводиться набагато простіше.

Прокрутити вгору