обеденная зона в гостиной

Обідня зона у вітальні

Головною кімнатою у квартирі зазвичай вважається вітальня. У ній приймаються гості, святкуються, обідають, вечеряють.

У вітальні вся сім’я спілкується та відпочиває. Дуже часто, у вітальні розташовується обідня зона. Тому поруч із вітальнею краще помістити кухню. Якщо вітальня поєднана з кухнею, то обідню зону відокремлює від кухні барна стійка або невелика шафа, стелаж.

Обідня зона у вітальні може бути відокремлена кольором.

Але, не перестарайтеся. Все має органічно поєднуватися із загальною гамою. На думку психологів, обідню зону краще виділити теплим відтінком. Нехай це будуть відтінки бежевого, оранжевого, зеленого та салатного. Ці кольори найбільше здатні збуджувати апетит. Проте, це лише рекомендації. А ви можете відокремити обідню зону і на свій розсуд.

А тепер поговоримо про меблі. У центрі обідньої зони у вітальні має стояти стіл.

Він може бути прямокутний, круглий, квадратний. А можна поставити розкладний стіл, який після обіду ви спокійно перетворите на невеликий столик і приберете в кут вітальні. Існує думка, що за круглим столом створюється більш невимушена атмосфера. Але це – на ваш смак.

Розміри столу також необхідно підбирати індивідуально.

Якщо у вашому будинку люблять приймати гостей, вам потрібно вибирати великий стіл. Те саме стосується і стільців. Щоб обідня зона виглядала витончено, купуйте стіл та стільці в єдиному стилі. Але, не забувайте, що вони повинні поєднуватися із загальним дизайном інтер’єру всієї вітальні.

Тепер перейдемо до буфету. У ньому поставте гарний посуд.

Кажуть, що кришталь сьогодні не в моді, але гарна кришталева ваза та фужери дуже прикрасять вашу обідню зону у вітальні. Там може стояти і сервіз із фарфору та ошатний керамічний посуд. Все залежить від ваших уподобань.

Не забудьте про освітлення обідньої зони. Головне, щоби було затишно, комфортно.

Прокрутити вгору