Попрощайтеся з різкими лініями — ці кімнати мають свої вигини

Настав час обійняти криві в наших домашніх просторах. Наявність еклектичних елементів, чи то меблів, чи дизайну, додає характеру та універсальності нашим кімнатам. Пом’якшивши суворі лінії, простір часто може виглядати більш відкритим і привабливим для гостей, водночас створюючи враження, на яке варто дивитися своєю унікальною формою.

Почніть додавати криві вашій кімнаті за допомогою цих вражаючих ідей, які точно привернуть увагу.

01з 08

Грайте з різними фігурами

Від різноманітних вигнутих диванів до сучасного дерев’яного журнального столика, у цьому просторі все створює враження мінімального, але водночас затишного. Навіть на кутастому килимі суворі лінії ледве помітні на стрункому зовнішньому вигляді предметів меблів.

02з 08

Будьте експериментальними

З невеликими просторами часто може бути страшно працювати, оскільки ви можете не знати, з чого почати або що підійде естетично. У подібних випадках експерименти з веселими та незвичайними формами можуть мати велике значення та привести вас до створення надзвичайного простору.

03з 08

Поп форми

Як більшість може сказати « поп-колір », у цьому випадку це поп-форма завдяки яскраво-помаранчевим, стильним стільцям, які оживляють їдальню в нейтральних тонах. Завдяки різким деталям кімнати від столу до стін, стільці розбивають простір, стаючи основним акцентом і пом’якшуючи яскраві елементи.

04з 08

Збільште свій простір

Ця консоль заспокійливого м’ятного кольору справді є багатофункціональним предметом меблів, відкриваючи простір, у якому вона розміщена, і водночас є декоративним елементом, який можна використовувати для розміщення інших дисплеїв зверху або табуретів під ним. Найкраща частина? Завдяки цьому невеликий простір, як-от коридор, не переповнює його.

05з 08

Зробіть це яскравим

Здалеку це може здатися схожим на хмару, але підійшовши ближче, ви зрозумієте, що це цілий функціональний диван. Букле кольору слонової кістки яскраво контрастує з темною стіною та рослинами, а завдяки заокругленим краям робить його зручним місцем для відпочинку чи читання в будь-якому куточку, де його поставити.

06з 08

Будьте нетрадиційними

Вбудовані елементи часто мають традиційну форму прямокутника, але ці арочні можуть змусити вас переглянути. Ці вбудовані елементи надають кімнаті додатковий органічний фактор, діючи як природні стелажі для зберігання книг або демонстрації декоративних елементів, таких як керамічні вази вище.

07з 08

Інтимна зустріч

На відміну від прямокутних столів, які часто створюють відстань між тими, хто сидить за одним столом своїми нерівними краями та протилежними сторонами, круглі обідні столи колективно залучають усіх. Незалежно від того, чи це розмови, чи просто спільна трапеза, відстань менша, тому обстановка стає більш інтимною.

08з 08

Додайте вишуканих деталей

Кімната сама по собі може здатися маленькою, але вибрані деталі від шкіряного узголів’я до ретро-ротангових столиків створюють ілюзію більш відкритого та просторого простору. Світло – рожеві відтінки ще більше додають химерної теми кімнаті.

Прокрутити вгору