Сучасні панно з каменю

Панно з каменю є унікальною можливістю освіжити інтер’єр свого житла, дотримуючись останніх тенденцій в області дизайну.

Сфер застосування каменю сьогодні величезна кількість. Завдяки тому, що натуральне каміння характеризується великою різноманітністю колірних відтінків та різними способами їх використання, професійні дизайнери можуть здійснювати навіть найнеймовірніші свої фантазії.

Сучасні панно з каменю бувають двох видів: підлогові та настінні.

Найбільш широко вони використовуються в інтер’єрі готелів та бізнес-центрів. Раніше подібним методом облаштовували лише великі зали, але за рахунок впровадження нових технологій панно почали застосовувати й у приватних будинках. Як було згадано вище, сучасні панно виготовляють із натурального каменю. Щодо їх історії, то перше у світі панно мозаїчного типу було зроблено в Стародавньому Римі.

панно з каменю2

Перші роботи були скупі на колірне різноманіття, а їхня якість була дуже низька. Тільки після XVI століття у Флоренції почали з’являтися панно із справді багатим кольоровим виконанням. При створенні композиції з природного каменю виконується досить кропітка робота. Панно з каменю перед установкою у приміщенні піддається складній обробці. Готовий мозаїчний малюнок потрібно правильно підібрати та ретельно відшліфувати.

Найбільш підходящими матеріалами для створення малюнка є граніт, мармур та керамограніт.

Чому лише ці матеріали? Та тому, що вони відрізняються низкою переваг, дуже важливих для створення панно. Вони такі:

1) велика кольорова гама, що забезпечує високу яскравість мозаїки;

2) легкість в обробці, завдяки чому можна створювати мініатюрні візерунки;

3) висока стійкість до впливу холоду та вологи, що для зовнішнього оздоблення дуже важливо;

4) при експлуатації повністю зберігаються початкові яскравість та колір;

5) швидкість проведення полірування;

6) можливість гармонійно поєднувати мармур і граніт з усіма іншими оздоблювальними матеріалами.

панно з каменю3


Щоб правильно підібрати матеріал для інтер’єру, можна проконсультуватися з досвідченим дизайнером.

Панно з натурального каменю можна створити на індивідуальне замовлення.

Необхідно просто викликати майстра на місце майбутньої установки композиції, де він виконає всі необхідні процедури. Спочатку точно вимірюється приміщення, після чого клієнт повинен грамотно та чітко пояснити всі свої вимоги, які він висуває до майбутнього панно.

панно з каменю


Дизайнер у свою чергу оцінює стиль оформлення приміщення, спосіб розміщення меблів та тип освітлення. Потім він пропонує найбільш слушні варіанти для конкретного випадку. Щоб трохи допомогти замовнику визначитися з оптимальним варіантом, йому зазвичай пропонують подивитися кілька готових ескізів, з яких він вибере саме той, що підходить для нього найбільше. Якщо всі нюанси щодо ескізу повністю вирішені, тоді клієнт із виконавцем домовляються про вартість та матеріали. Важливо знати: що дрібніше виконана композиція, то більше в ній маленьких елементів, і від цього ціна буде вищою. Мармурова панно ідеально підійде для будь-якого стилю оформлення інтер’єру.

Останнє питання: де панно використовується з каменю?

Відповідь проста: у нього безліч сфер застосування. Панно можна застосовувати у ванних, віталень та кухонних кімнатах, як підлогове покриття, настінне зображення і т. д. Завдяки тому, що мозаїчна композиція збирається з безлічі кольорів, створюються дуже теплі тони, що надають приміщенню затишок, вишуканість і спокій.

Прокрутити вгору