Інтер’єр у грецькому стилі

Романтичні поеми сліпого поета Гомера про грізних богів Олімпу, аргонавтів, золотого руна тримають мільйони людей у ​​неослабному інтересі до культури цієї сонячної країни. Інтер’єр у грецькому стилі, історія якого містить кілька важливих періодів, історики пов’язують із давньою культурою та архітектурою Еллади.

Не дивно, що архітектура та дизайн Греції все ще залишаються у зоні підвищеної уваги.

інтер'єр у грецькому стилі

На жаль, є дилетантська думка, що римський та грецький стилі – це одне й те саме. Але це не зовсім правильне судження. Адже римляни створили свій оригінальний почерк декорування та прикраси будинків багато в чому завдяки саме грекам та єгиптянам. Для римського дизайну підійдуть парадність, пишність, а грецьким оформлювачам миліша наївна і строга простота.

Тут варто звернути увагу на чистоту ліній та лаконічність, на відміну від помпезного римського стилю.

Інтер’єр у грецькому стилі пізнаваний багато в чому завдяки колонам. У крихітному приміщенні їх можна розмістити не менше двох, а у великому – доречна справжня колонада.

інтер'єр у грецькому стилі3

За нестачі вільного місця можна прикрасити кімнату не колонами, а компактними пілястрами.

Також характерним показником грецького стилю, на думку експертів, стануть ніші у стінах. У типових будинках ніші не передбачені. Значить, їх треба буде робити з підручних матеріалів. Хоча б із того ж гіпсокартону.

інтер'єр у грецькому стилі4

Для інтер’єру у грецькому стилі характерні природні колірні схеми.

Абсолютно жодних дорогих тканин у вигляді текстильного обрамлення тут не береться. Наприклад, тонкий оксамит, натуральна шкіра, благородний велюр не доводитимуть належності оформлення до грецького жанру. Краще взяти бавовну, льон, інші легкі та світлі матеріали.

Доречними будуть меблі з ротанга або бамбука. Та й взагалі будь-які плетені меблі будуть дуже доречними. Використання декоративного каменю, скла, мармуру не порушить вимог грецької стилістики.

інтер'єр у грецькому стилі2

Ще один характерний штрих інтер’єру в грецькому стилі: рекомендується намагатися, щоб усі видимі лінії колон, орнаментів, бордюрів мали вертикальну спрямованість.

Стіни обробляються рельєфними оздоблювальними матеріалами. Шпалери тут не мають місця. Оскільки стіни в грецькому стилі дещо аскетичні, однотонні, не привертають уваги, важливо акцентувати увагу відвідувачів на величезних вазах, штучно зістарених дзеркалах, статуетках, виконаних їх гіпсу або бронзи.

Прокрутка до верху