Як пандемія коронавірусу впливає на тендеції дизайну інтер’єру

Питання просте: як пандемія впливає на тенденції дизайну інтер’єру? Ми живемо в момент великих змін, і, що точно відомо, наші домівки стали головними героями конкретного моменту, в якому ми живемо. Зайдіть всередину, щоб дізнатися!

Майбутні тенденції дизайну інтер’єру відображатимуть реальність світу, який змінив коронавірус. Від створення нових просторів для різних функцій до нових тенденцій, про які раніше не думали. Продовжуйте читати, щоб побачити всі деталі!

Нова норма: робота вдома

Комфортні офісні меблі, гарне освітлення, ефективне зберігання, незабаром побачать зростаючий попит у трендах дизайну інтер’єру. На додаток до цього, ми розробимо домашні офіси таким чином, щоб вони були придатні для відеодзвінків, тобто щоб вони були максимально звукоізоляційними, але також естетично привабливими.

Принесення спокійних просторів

Наші житлові приміщення значною мірою впливають на наше фізичне здоров’я, а також на наш емоційний стан. З більших вікон відкривається вид на вулицю та використовуються кольори, що відображають світ природи. Тенденції дизайну інтер’єру стануть дуже зеленими, оскільки це очевидний і легкий стимулятор нашого загального добробуту.

Відкриті майданчики

Житловий простір на відкритому повітрі вдома заповнює порожнечу втрачених вражень на природі та дозволяє безпечніше зустрічатися з друзями та родиною. Пріоритет зовнішнього освітлення буде важливою частиною цих тенденцій дизайну інтер’єру.

Місцеве – краще

Місцевий дизайн і майстерність також будуть зростаючим фактором у тенденціях дизайну інтер’єру .

Природні тони

Кольори, які легко виходять за рамки мислення, як-от бежеві та сірі, ідеально підходять для зв’язування цих просторів один з одним, дозволяючи вам усе ще відчувати відкритість, водночас створюючи спеціальні простори для всієї родини. Це також буде одним із трендів дизайну інтер’єру.

Прокрутити вгору