10 найкращих дерев, що швидко ростуть

Дерева, що швидко ростуть, можуть стати ключовими рослинами на кожному подвір’ї. Домінуючи своїм розміром, вони визначають вигляд саду і можуть мати привабливу кору, ягоди, листя або квіти. Вони можуть швидко запропонувати притулок і їжу для дикої природи, покращити якість повітря та додати душевності, яку не можуть забезпечити маленькі рослини.

Але майте на увазі, що темпи росту дерев сильно відрізняються! “Черепахам” потрібні роки, щоб отримати будь-який розмір, тоді як “спринтери” можуть злітати на 2 метри на рік. Якщо у вас немає тонни землі, будьте обережні з такою надзвичайною потужністю, яка може спричинити величезні проблеми в майбутньому. 

Натомість вибирайте дерева помірної сили, які прикрасять ваш двір чудовою формою та структурою та забезпечать сідало для співочих птахів лише за кілька років. Це наші улюблені швидкозростаючі дерева, які ви не пошкодуєте посадити – деякі є одними з найкращих дерев для приватності та найкращих швидкозростаючих дерев для приватності, якщо це проблема, яку ви хочете швидко вирішити.

1. Найкраще швидкоростуче дерево для цілорічного інтересу

Береза ​​( Betula ) чудово виглядає цілий рік завдяки своїй чарівній корі. Берези ростуть швидко, не займають багато місця і не відкидають густу тінь. Крім того, вони виглядають вражаюче восени, коли їхнє мерехтливе зелене листя набуває кольору іриски.

Моїм кращим вибором для швидкоростучого дерева мав би бути багатостовбурний Betula nigra «Cully» (син. «Спадщина»). Він має чудову відлущувальну кору, гарний осінній колір, росте в різноманітних умовах і є рідним для моєї частини світу.

Поради щодо вирощування : висаджуйте на добре дренований ґрунт на сонці або в напівтіні. Тренуйтеся як багатостовбурний зразок, щоб отримати більш привабливу форму та обмежити можливу висоту дерева.

Висота : 9-20 м.

2. Найкраще швидкоросле дерево для квітів

Листяні магнолії — це елегантні дерева, які навесні дають великі красиві квіти на голих стеблах, що робить їх одними з наших улюблених швидкозростаючих квітучих дерев. Сорт «Butterflies» є схрещуванням M. denudata і M. acuminata , який має чудові тюльпаноподібні лимонно-жовті квіти та пірамідальну форму дерева.

Магнолія «Butterflies» барвиста, цікава і з’являється в саду. Це декоративне дерево, але воно інтенсивно росте.

Поради щодо вирощування : висаджуйте на багатий гумусом, добре дренований нейтральний або кислий ґрунт у захищеному від сонця або напівтіні місці.

Висота : 4-6 м.

3. Найкраще швидкоросле дерево за кольором

Тремтяча осика ( Populus tremula ) — одне з найкращих дерев для осіннього кольору, восени захоплює дух, коли його листя світиться яскравим відтінком золота. Також відомий як американська осика, яйцеподібні листя зелені влітку та тремтять на вітрі, створюючи чудовий звук.

Осика, що тремтить, родом з нашого регіону, є одним із моїх улюблених дерев, і вона росте приблизно від 90 до 150 см на рік. Його вражаючий, вертикальний габітус і біла кора в поєднанні з інтенсивно-жовтим листям восени дають саду 4-сезонне шоу. Садити як одиничний екземпляр або в гай.

Поради щодо вирощування : тремтлива осика щаслива в прохолодному північному кліматі, на добре дренованих, зберігаючих, багатих гумусом ґрунтах і на відкритому сонці.

Висота : 6-15 м.

4. Найкраще швидкоросле дерево для кори

Білоквітковий креповий мирт ( Lagerstroemia ‘Natchez’) — це стильне дерево для створення ефекту на сучасному задньому дворі. Багатостовбурні стовбури мають чудову корицю кольору кориці, яка добре виглядає цілий рік.

Мірти — це швидкорослі дерева з чудовим цвітінням. Білі квіти, осіннє забарвлення та цікава кора сорту „Натчез” створюють чудовий вигляд. твердження дерево в саду.

«Натчез» — стійкий до цвілі схрещування L. indica та L. fauriei, вирощений у Національному дендропарку у Вашингтоні, округ Колумбія, і названий на честь племені американських індіанців Натчез.

Рекомендації по вирощуванню : найкраще на добре дренованому ґрунті на сонці. Поливайте регулярно, поки не приживеться. Не садіть його біля доріжок і внутрішніх двориків, оскільки він скидає ягоди. 

Висота : 6 м.

5. Найкраща трансформація швидкозростаючого дерева

Будь-яке нудне, зріле дерево можна перетворити, виростивши на ньому гілку троянду (наприклад, «Francis E. Lester»). Якщо на вашому задньому дворі є дерево, яке не надихає, замість того, щоб зрізати його або посадити більш цікаву заміну (на створення якої можуть знадобитися роки), подумайте про можливість оживити те, що у вас уже є, швидкозростаючою трояндою.

«Френсіс Е. Лестер» не настільки сильний, щоб задушити дерева або стати загрозою, тому він ідеальний для дерев середнього розміру. Перевага виростання дерева в тому, що опинившись нагорі, воно не потребує догляду – усе, що вам потрібно робити, це милуватися ним! “Francis E. Lester” має величезну кількість поодиноких ніжно-рожевих квітів, які дуже схожі на дику троянду, але з додатковим бонусом у вигляді чудового мускусного аромату, який витає в повітрі. За ними йдуть помаранчеві стегна, які зберігаються до зими, поки їх не з’їдять птахи.

Поради щодо вирощування : Якщо гілки дерева розташовані близько до землі, посадіть троянду по зовнішньому периметру та спрямуйте стебла троянди назовні. Але якщо гілки розташовані далі вгору над деревом, посадіть троянду біля основи стовбура та забезпечте опору, щоб привчити її до центру, де вона сама знайде свій шлях назовні. Перед посадкою закопайте органіку і щедро полийте протягом першого року. Через конкуренцію з боку коріння дерев краще буде посадити троянду з голим коренем, а не контейнерну. Вибір троянди також має вирішальне значення: троянди кращі, ніж плетисті, оскільки вони витриваліші та їх зростання слабкіший. Слідкуйте за тим, щоб міцність троянди відповідала розміру дерева, щоб вона не задушилася і, навпаки, щоб троянда була достатньо міцною, щоб зробити заяву.

Висота : 6 м.

6. Найкраще швидкоросле дерево для бджіл

Бджолине дерево ( Tetradium daniellii ) робить те , що написано на жерстяній банці, створюючи шлейфи запашних квітів слонової кістки, які приваблюють бджіл наприкінці літа. Цей уродженець Кореї також має привабливі листяні листя у формі списа, які восени жовтіють, і скупчення рожево-фіолетових стручків, які розкриваються, відкриваючи чорне насіння, яке їдять птахи.

Раніше відомий як Evodia daniellii , він названий на честь Вільяма Фрімена Деніелла, який був ботаніком і британським військовим лікарем.

Поради щодо вирощування : висаджуйте на захищеному від сонця місці, на вологому, добре дренованому грунті, який є помірно родючим. Швидко формує розлогу зонтичну форму, його найкраще вирощувати як зразкове дерево, і – оскільки під час цвітіння воно дзижчить від щасливих годуючих бджіл – його не слід садити безпосередньо біля доріжки.

Висота : 7-9 м або більше.

7. Найкраще швидкоросле дерево для цвітіння

Вишня Йошіно ( Prunus x yedoensis і її сорт «Somei-Yoshino») широко вирощується в Японії, а також у Вашингтоні, округ Колумбія, і на Пагорбі Пілігрим у Центральному парку Нью-Йорка. Навесні його голі гілки покриваються одноцвітковими рум’яно-білими запашними суцвіттями, які постачають бджолам нектар.

Вишні — це традиційні садові дерева, які зустрічають весну своїми красивими квітами, а також мають дивовижний осінній колір.

Поради щодо вирощування : квітучі вишні є одними з найкращих швидкозростаючих фруктових дерев; вони люблять добре дренований, утримуючий ґрунт, який є помірно родючим, і місце на сонці.

Висота : 9-12 м.

8. Найкраще швидкозростаюче дерево для структури

Лайми — це дерева тилії , висаджені у вузьку ширму, які століттями використовувалися для створення доріжок або розділення садових ділянок у Європі. Куплені в готовому вигляді, вони справляють миттєвий вплив і з роками стають все кращими.

Оскільки нижня частина — це ряд голих стовбурів, голі дерева іноді називають «живоплотом у небі» або «живоплотом на палях», і вони чудово підходять для посадки. На культовій доріжці з лаймами в саду замку Сіссінгхерст у графстві Кент два ряди лаймів із червоними гілками ( Tilia platyphyllos «Rubra») створюють довгу доріжку, яка засаджена цибулинами. Навесні цибулини створюють квітучий килим під голою красивою структурою дерев, а влітку алея являє собою листяний коридор зелені.

Поради щодо вирощування : висаджуйте на сонці в добре дренований ґрунт. Оскільки вони стійкі до забруднення, ними можна насолоджуватися і в місті. Обрізати щорічно в серпні.

Висота : 3 м.

9. Найкраще швидкоросле дерево для вічнозеленого листя

Вічнозелені дерева магнолій мають перевагу глянцевого зеленого листя цілий рік, а також романтичні, елегантні квіти з чудовим ароматом. Є з чого вибрати. Рекомендує Magnolia grandiflora “Bracken’s Brown Beauty”.

Рідна «Зелена тінь» — це досить швидко зростаюче невелике дерево для будь-якого саду. Мені подобається пишне напіввічнозелене листя та запашне літнє цвітіння. Крім того, він швидко заповнюється та створює привабливу рису.

Поради щодо вирощування : Він толерантний до глинистих ґрунтів і впорається з поганим дренажем. Олені також схильні залишати його в спокої. Ростуть у захищеному від сонця місці або в напівтіні, на багатому гумусом, добре дренованому нейтральному або кислому ґрунті.

Висота : 6 м.

10. Найкраще швидкоросле дерево для теплого клімату

Веравуд ( Bulnesia arborea ) — казкове вічнозелене дерево, яке походить із Венесуели та Колумбії. Також відомий як Maracaibo lignum-vitae, він підходить для невеликих садів у теплих районах, зрештою створюючи привабливу, широку, округлу форму, яка створює прохолодну тінь.  

Це прекрасне дерево — чудовий вибір для домашнього саду. Воно швидко росте, але не стає занадто великим або занадто густим, як багато інших дерев тут, у Південній Флориді. Крім того, він має блискучі жовті квіти, які тримаються кілька місяців.

Поради щодо вирощування : Verawood терпить поганий ґрунт, але віддає перевагу родючому ґрунту з дуже хорошим дренуванням. Він також насолоджується повним сонцем і теплим кліматом. Поливайте регулярно, поки не приживеться.

Висота і ширина : 6-9 м.

Яке найкраще швидкоростуче дерево для кольору?

Ми любимо велику білу вишню «Тай-хаку», яка є чудовою білою хмарою у квітні та травні. Дуже красиві весільні білі квіти величезні й постачають нектар для бджіл, а його молоде весняне листя стає бронзово-фіолетовим, а влітку дозріває до зеленого кольору. Ростуть на родючому, добре дренованому ґрунті на сонці або в напівтіні. З часом вона досягне 10 м. 

Яке найкраще швидкозростаюче садове дерево?

Найкращим швидкорослим садовим деревом має бути гімалайська береза ​​( Betula utilis  subsp.  jacquemontii ), яка добре виглядає як у молодості, так і в старості. Вражаюча біла кора не тільки вражає в будь-який сезон, вона також прекрасна в будь-який час доби: приголомшлива під сонячним світлом і чарівна при місячному світлі. Він також може похвалитися кетягами навесні та листям ірисок восени. Однією з найкращих форм є «Doorenbos» (син. «Снігова королева»), яка з часом досягає 15 м. Обережно потріть місячно-бліду кору, щоб зробити її білішою. Ростуть на добре дренованому, родючому ґрунті на сонці або в напівтіні. 

Прокрутка до верху