28-кімнатний будинок Лайонела Річі в Беверлі-Хіллз

Давайте спершу розповімо вам щось більше про те, хто такий Лайонел Річі, перш ніж ми подивимося на його 28-кімнатний (!) будинок. Він дуже відомий американський співак, автор пісень, композитор, мультиінструменталіст, продюсер і актор. 

Він досяг свого найбільшого успіху в музичній індустрії в середині 80-х завдяки своїм унікальним пісням і голосу. Зараз ви побачите його на американському телебаченні як суддю в талант-шоу American Idol.

Давайте почнемо нашу екскурсію з великого будинку Лайонела Річі в Берверлі-Гіллз. Не заблукайте, адже, маючи 28 номерів, зорієнтуватися в ньому нелегко. Ми починаємо в класичній вітальні середини століття американської суперзірки. Немає сумніву, що цей класичний дизайн вітальні дуже розкішний, а матеріали просто вишукані. Але чогось не вистачає… люстри. Вітальня унікальна та розкішна.

Наступна кімната, яку ми відвідаємо у величезному будинку Лайонела Річі , це головна спальня. Так само, як і вітальня, це, без сумніву, класичний стиль середини століття. Що нам найбільше подобається в цій кімнаті, це те, що вона дуже відкрита і не така велика, як ми очікували б від людини, у якої багато кімнат. Це, однак, пасує його характеру, оскільки він відомий як людина дуже щира. (Це не пояснює величезний будинок, але ми це розуміємо). Отже, погляньте на цю чудову спальню!

Остання кімната, ну, насправді це не кімната, яку ми хочемо вам показати, знаходиться ззовні. Оскільки Лайонел Річі любить природу, ми збираємося поглянути на зовнішній вигляд цього величезного будинку.

Ось ви зазирнули в деякі з 28 кімнат величезного особняка Лайонела Річі в Беверлі-Гіллз. Тут внизу ви знайдете кілька інших чудових кімнат, які ми хочемо вам показати.

Що ви думаєте про цю статтю про 28-кімнатний будинок Лайонела Річі в Беверлі-Гіллз? Слідкуйте за новинами про дизайн, тренди дизайну інтер’єру, архітектурні проекти, модні тенденції та сучасне мистецтво.

Прокрутити вгору