Це найпростіший спосіб помити туалет, беріться за цю важливу справу

Прибирання унітазу не є чиїмось уявленням про улюблену домашню роботу. Але це потрібно робити, і це потрібно робити добре. Зрештою, туалети та ванні кімнати можуть бути досить заповненими мікробами. На щастя, прибирання унітазу не є складним завданням, і ви, напевно, вже маєте всі необхідні матеріали. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як почистити свій туалет.

Як часто ви повинні чистити свій туалет?

Не дивно, що в туалетах можуть міститися мікроби та бактерії, як мало в чому іншому вдома. Тож туалети слід чистити регулярно — раз на тиждень або півтижня. І якщо ви користуєтеся туалетом разом з багатьма людьми, подумайте про те, щоб чистити його двічі на тиждень.

Що вам знадобиться

Перш ніж приступити до чищення туалету, вам потрібно буде переконатися, що у вас є потрібні засоби. Не хвилюйтеся — напевно більшість із них уже є під рукою.

  • Комерційний засіб для чищення унітазів (опція)
  • Харчова сода
  • Лимонна кислота
  • Ефірна олія
  • Білий оцет
  • Щітка для чищення
  • Мочалки
  • Тепла вода
  • Засіб для миття посуду
  • Розпилювач

Крок 1: Очистіть унітаз

Першим кроком до чищення унітазу є підкорення його чаші. Використовуйте миючий засіб для унітазу, щоб промокнути внутрішню частину чаші, потріть її та дайте їй вбратися.

Якщо ви віддаєте перевагу саморобному засобу для чищення унітазу замість того, щоб купувати його, зробіть його самостійно, з’єднавши 1/2 склянки харчової соди з 2 столовими ложками лимонної кислоти та кількома краплями ефірної олії. Посипте цією сумішшю внутрішню частину унітазу, а потім повільно налийте дві склянки білого оцту на суміш харчової соди. Протріть оцет і дайте йому постояти, поки ви продовжуєте чистити.

Крок 2: Очистіть зовнішню частину

Поки ваш миючий засіб для чаші творить свою магію, почніть із зовнішнього вигляду унітазу. Використовуйте вологу тканину, щоб витерти будь-який пил і бруд, а потім, якщо хочете, збризніть зовнішню поверхню дезінфікуючим засобом.

Після того, як поверхневий бруд унітазу буде стерто, наповніть пляшку з пульверизатором теплою водою та кількома краплями засобу для миття посуду. Збризніть зовнішню частину унітазу миючим розчином, особливо обережно, щоб потрапити під кришку унітазу та навколо неї. Витріть це все чистою тканиною.

Коли миєте унітаз зовні, або очищуйте сидіння унітазу в останню чергу та негайно викидайте мочалку, або використовуйте зовсім іншу тканину, яка використовується лише для чищення сидіння унітазу. Це зберігає речі в безпеці та санітарії.

Крок 3: Поверніться до чаші

Час повернутися до унітазу. Тепер, коли засіб для чищення унітазу добре попрацював, змийте його. Можливо, вам доведеться кілька разів змити воду в унітазі або взяти щітку для чищення в будь-який засохлий миючий засіб, щоб повністю видалити миючий розчин.

Крок 4: Очистіть бачок унітазу

В бачку унітазу можуть міститися мінеральні відкладення, бруд і пил, тому його потрібно час від часу чистити. Для цього зніміть кришку резервуара та перевірте, чи немає на стінках резервуара будь-яких накопичень (ймовірно, він виглядатиме іржастого кольору).

Якщо він виглядає брудним, налийте в резервуар 4-6 чашок білого оцту, залежно від того, скільки очищення, на вашу думку, знадобиться. Дайте йому постояти від однієї години до ночі. Після закінчення цього часу промийте туалет кілька разів, щоб очистити його від оцтової суміші.

Крок 5: Очистіть приховані плями

Перш ніж закінчити прибирання туалету, переконайтеся, що ви не пропустили жодної плями. Зазвичай забуті місця включають унітаз під краєм унітазу, петлі за сидінням унітазу, а також краї та виступи, де сантехніка торкається підлоги (зокрема, у цій зоні може накопичуватися багато пилу та бруду, тому не пропустіть це).

Як довше підтримувати свій туалет чистим

Ваш туалет буде набагато легше чистити, якщо його чистити регулярно, тому спробуйте вибудувати ритм швидкого миття туалету та витирання під час прибирання ванної кімнати. Інша річ, яку ви можете зробити, щоб ваш туалет був чистим довше, це використовувати таблетку для чищення унітазу. Таблетки для чищення унітазу розташовуються біля краю унітазу та вивільняють миючі засоби щоразу, коли унітаз змивають, тим самим швидко очищаючи його щоразу, коли ним користуються.

Прокрутити вгору