Цей будинок у Каліфорнії доводить, що неон може бути нейтральним

Неоновий жовтий не є типовим вибором фарби для сходів. Але дизайнер Реган Бейкер використала сміливий відтінок, щоб створити настрій для реконструкції кондомініуму Duboce Park, оновивши гвинтові сходи, а також поєднавши яскраві основні відтінки з чіткою обробкою. Будинок, квартира на останньому поверсі, вже мав прекрасні оголені балки, дві спальні та дві ванні кімнати, але домовласник забажав оновлення, яке замінило вибір будівельника та грейдера на особливі архітектурні знахідки. 

Клієнтку, яка вперше стала власницею житла, привабив цей блок, оскільки він стане ідеальним фоном для її колекції мистецтва. «Вона професор із досвідом міського планування, її батьки були в мистецькій сцені, тож вона завжди стикалася з цим», — каже Бейкер. «Вона розуміє важливість деталей». Сходова клітка — це поп-особистість, яка чудово поєднується з її схожими тонами мистецтва та іншими колекціями по всьому будинку. «Коли до неї приходять друзі, вона хоче, щоб її дім був місцем для розмови та показу, хто вона», — додає дизайнер. 

У вітальні Бейкер пофарбував темно-сині вбудовані книжкові шафи в білий колір, у яких тепер розміщено такі предмети, як яскраво-рожевий флакон парфумів і старовинна дзеркальна куля, а також закріпив високі стелі великим зручним диваном від EQ3, кавою Lawson Fenning і Бічне крісло Traba, прикрашене зеленим квітковим текстилем минтая.

Колір продовжується через рожеву подушку для підлоги з окантовкою, яка чудово підходить для додаткового сидіння, декоративну подушку Paulette Rollo та великий витвір мистецтва на замовлення від Jenny Sharaf. Бейкер працював з Татемом Рідом, директором галереї Berggruen, над деякими більш масштабними роботами. 

Через відкриту концепцію планування вона знала, що вітальня та їдальня повинні бути з’єднані. «Ми хотіли, щоб кімната була яскравою, щоб збалансувати кімнату», – додає вона. М’ятно-зелені тахти забезпечують гнучкість сидіння, а банкетка максимізує план поверху. У той час як великий обідній стіл може здатися нав’язливим, стіл із плаваючими краями Sobu та підвісний світильник Trueing зберігають його візуально легким. 

Інша частина будинку включає схожі відтінки, більше мистецтва клієнта та несподівані візерунки. Шпалери Abigail Borg додають делікатний штрих до ванної кімнати з пудром, тоді як головна спальня має неперевершену гру візерунків із яскравими шторами Svenskt Tenn і шпалерами-сітками, а кімната для гостей/офіс доповнює геометричну привабливість господаря шпалерами Burke Decor. . 

Зберігання було ще одним важливим фактором у реконструкції, і Бейкер повністю перетворив головну спальню та основну ванну кімнату клієнта за допомогою унікальних рішень.

«Ми прибрали попередні незручні вбудовані шафи, вибили стіну для кишенькових дверей у ванній кімнаті, закрили основну кімнату, додали взуттєву шафу та зробили доступ до стіни шаф за допомогою дверей від стіни до стіни», — сказала вона. згадує. 

Ванна кімната, яка тепер відповідає еклектичному стилю решти дому, має картату м’ятно-зелену та білу плитку з шамоту, яка продовжується від душу на підлогу, а також нову раковину з білими фасадами, відкритими дерев’яними краями та порізами. висувається ящик.

Дзеркало від Rich Brilliant Willing простягається якомога далі від стіни до плитки, створюючи ілюзію більшого простору. Розумні додатки, що заощаджують простір, яскраві кольори та вражаюча колекція творів мистецтва вдихають нове життя в цей будинок, якому майже 100 років. 

Прокрутити вгору