световой дизайн

Світловий дизайн – це…

За допомогою світла ми наповнюємо радістю наші будинки, зі світлом нам комфортно жити. Використовуючи світловий дизайн, ми можемо створити чудовий інтер’єр.

Сьогодні використовуються лише кілька видів ламп. Це лампи розжарювання, галогенні та денного світла. Усі види дають абсолютно різне світло. У ламп розжарювання світло трохи жовте, а у галогенних – повністю біле. Але вони є економічнішими.

Лампи денного світла у вузьких та маленьких приміщеннях, мають голубуватий відтінок, зазвичай їх не застосовують у квартирах.

Вони використовуються для того, щоб висвітлювати підсобне приміщення, гаражі, комори. І перш ніж використовувати ці два види ламп, враховуйте їх особливості. Також слід при покупці врахувати, що лампи можуть бути з різним світловим потоком. Це відбитий, розсіяний та точковий. Напевно, ми бачили, як у картинних галереях підсвічені картини, для цього дизайнер використовував точковий потік.

світловий дизайн1

Зазвичай це такі світильники, як торшери та настільні лампи.

Для світлового дизайну житлових кімнат та інших приміщень використовується розсіяний потік. Найпопулярніший світловий потік – дзеркальний.

У світильниках розташовані дзеркальні відбивачі. За допомогою такого світла можна відкоригувати будь-який простір, а також таке світло підійде для загального освітлення. Створюючи дизайн приміщення, необхідно враховувати колір текстилю та шпалер. Оскільки холодний відтінок світла буде добре виглядати з холодними фарбами, а теплий навпаки.

світловий дизайн2

Підказка! До теплих відносяться кольори жовтий, зелений і червоний, а до холодних, бузковий, синій та блакитний.

Якщо використовувати різні можливості світлового дизайну, то ви візуально зміните будь-яку кімнату. Але, щоб все зробити правильно, краще звернутися до справжніх дизайнерів приміщень. Вони допоможуть, підкажуть вам, як і що треба зробити.

Прокрутити вгору