стеклянный пол в квартире

Дворівнева квартира зі скляною підлогою у Стокгольмі

Ця елегантна дворівнева квартира зі скляною підлогою знаходиться на мальовничій вулиці у Стокгольмі, Швеція, і має загальну площу 120 квадратних метрів.

Витончений скандинавський дизайн не дає відірвати очей від інтер’єру квартири. Білі стіни та меблі візуально розширюють простір і наповнюють його світлом. Вибрано дуже красиву та стильну схему контрасту білого кольору з насиченою структурою масиву дерева та металевих деталей сучасної кухні та сходів, що з’єднує два рівні.

Традиційно на першому рівні розташувалася передпокій, гарна кухня, виконана літерою «г», їдальня та одна спальня із санвузлом.

скляна підлога у квартирі1
скляна підлога у квартирі3
скляна підлога у квартирі4
скляна підлога у квартирі5
скляна підлога у квартирі6

Другий рівень був виділений для вітальні, яка є першою від сходів кімнатою і тут же було прийнято рішення зробити скляну підлогу, через яку видно весь перший поверх.

скляна підлога у квартирі8
скляна підлога у квартирі9

Це дуже незвичайне рішення і візуально незвично дивитися на меблі, які ніби ширяє в повітрі над кухнею. Також на другому поверсі є ще одна спальня, невеликий робочий кабінет, ванна кімната. 

скляна підлога у квартирі7
скляна підлога в квартирі10
скляна підлога в квартирі11

У спальні на другому рівні продовжили тему скла та відокремили її від вітальні теж скляною перегородкою з розсувними дверима, що зберегло простір, але надало особистий простір у спальні. Мансардні вікна завжди виглядають оригінально і якось по-домашньому затишно.

Незважаючи на невеликі розміри кімнат та мансардний другий поверх, ця квартира завжди залита світлом і нічого навколо не напружує очей, не створює дискомфорту.

скляна підлога в квартирі14
скляна підлога в квартирі12
скляна підлога в квартирі13

Дизайнерське рішення зробити скляну підлогу між рівнями, в буквальному значенні, наповнило весь житловий простір відчуттям свободи та свіжості.

Нам дуже сподобалося, як усі кімнати цієї квартири плавно переходять одна в іншу, повторюючи колірну палітру та стиль інтер’єру у всьому просторі.

Наскільки вам прийнятно така кількість білого кольору, використання скляної підлоги? Напишіть вашу думку в коментарях, нам дуже цікаво знати її.

Прокрутити вгору