Інтер’єр за фен-шуй у спальні

Вчені вже давно довели, що розташування житлових приміщень та їх внутрішнє облаштування відіграють важливу роль у житті господарів житла.

Слід зазначити, що в цьому є частка правди, адже не випадково багато людей вивчають давню науку фен-шуй та застосовують її в інтер’єрі.

Знання основ цієї науки допомагає залучити до будинку удачу, багатство та щастя. Деякі люди вірять у те, що, дотримуючись її законів, можна «врятувати» шлюб, покращити здоров’я або вилікуватися від безпліддя. Але як би там не було, одне можна сказати з упевненістю: історія фен-шуй налічує кілька тисяч років і має велику популярність.

Насамперед слід зазначити, що подібна наука широко застосовується як для облаштування кухні, дитячої, так і для облаштування офісів.

Але з погляду давньокитайського навчання саме спальня є важливою складовою житлового приміщення. У спальні людина повинна повноцінно відпочивати, тому дуже важливо, щоб розташування всіх навколишніх предметів сприяло цьому, в цьому допоможе інтер’єр по фен-шуй.

Створювати сприятливу атмосферу у спальні необхідно з вибору місця, де вона розташовуватиметься.

Якщо є можливість вибрати будь-яку кімнату для спальні, то рекомендується віддавати перевагу північному або північно-західному напрямку, що допоможе покращити сексуальні стосунки та зберегти сім’ю.

Колір спальні теж відіграє важливу роль.

Але хочеться відзначити, що помилково вважати пастельні тони найкращим варіантом для спальні. Це не зовсім так. Колір кімнати має відповідати вашому емоційному настрою. Персикові або бежеві кольори підійдуть тим, хто спить міцно вночі, не прокидається по кілька разів за ніч. Зелені, сині відтінки ідеально підійдуть людям, які сплять тривожно, насилу прокидаються вранці.

Прокрутити вгору