классическая белая кухня

Класична біла кухня у тренді

Класична біла кухня – мрія практично будь-якої господині.

Але багатьох вона лякає тим, що видається непрактичною. Чи це так насправді? Як ідеально білу кухню перетворити на зручне приміщення, зберігши при цьому всю її естетичну красу?

Чому варто вибрати класичну білу кухню?

1. Білий колір завжди виглядає охайно та свіжо.

2. Кухня – це місце, де повинні концентруватися позитивний настрій, а будь-які світлі тони, у тому числі й білий, сприяють цьому. На білій кухні господиня почувається бадьорою та життєрадісною.

3. Візуальне збільшення простору. Ідеально підходить для кухонь із маленькою площею.

4. Біла кухня для дизайнера як білий лист для художника. Завдяки деяким доповненням можна втілити будь-який вид інтер’єру від модерну до мінімалізму.

5. Біла кухня ніколи не виходить із моди. Білий колір завжди залишається популярним.

Що має насторожити під час вибору класичної білої кухні.

1. Достатня маркість. Бруд і пил упереміш з жиром, що осідає на поверхню, швидко приведе кухню в неналежний вигляд за відсутності кропіткого догляду за нею і регулярного вологого прибирання. Саме з цих причин при виборі кухні білого кольору покупці віддають перевагу глянсовим фасадам у поєднанні з темною стільницею. Перше легко відмивається, а друге важче забруднити.

2. Білий колір швидко набридає. Але тільки не в тому випадку, якщо в її інтер’єрі додавати аксесуари інших відтінків, які періодично можна міняти. І навіть якщо він згодом набридне, нічого не заважає замінити фасади або поміняти їдальню групу.

3. Біла кухня швидко вийде із моди. Тільки для когось цей аргумент є цілком вагомим, а іншим абсолютно немає справи до модних тенденцій.

Класична біла кухня підходить практично під будь-який інтер’єр, але особливо вона поширена у скандинавському стилі, що вітає класику та мінімалізм.

Нордичний стиль відрізняється від скандинавського невеликим розведенням меблів яскравими відтінками, але посуд та текстиль використовуються неодмінно білі. Побутова техніка в цьому випадку може бути стандартних кольорів.

Прокрутка до верху