панорамное окно1

Панорамне вікно – як і де краще використовувати

Панорамне вікно – краса та нескінченність відкритого простору, символ шику та матеріального благополуччя. Це вікно може перетворити звичайну квартиру на стильне і затишне житло.

Панорамними називаються вікна, що встановлюються у більшу частину стіни. Віконні конструкції від підлоги до стелі вперше почали ставити в Провансі, тому їх іноді називають французькими. Винятково до місця виглядає таке вікно з видом на сад або внутрішній дворик у заміському будинку. А можна це французьке вікно встановити в квартирі багатоповерхового будинку, де ви зможете милуватися мальовничим видом заходу або сходу сонця. Не виключено, що вам сподобається панорама нічного міста.


Перед тим, як замовити таке вікно, необхідно знати, що роботи, пов’язані з монтажем панорамного вікна, прирівнюються до перепланування житла.

Відтак необхідно заздалегідь отримати всі дозвільні документи у місцевій районній адміністрації.


Дизайнери не рекомендують ставити такі вікна у маленьких кімнатах.

Вони вони виглядають недоречно. Висота стелі для панорамного вікна має бути в межах 3-5 метрів. А щоб витримати єдиний стиль вашої квартири, вікно можна підібрати, виготовлене з різних матеріалів. Це – дерево, алюміній, ПВХ-профіль та ін. Можна не боятися злодіїв, які розбивши вікно, проникнуть у ваше житло чи офіс. Скло панорамних вікон може мати спеціальне протиударне покриття.


Одним з основних недоліків панорамного вікна є збільшення втрат, тому заздалегідь необхідно подбати про додаткові джерела тепла.

Можна встановити пластикові або дерев’яні профілі з потрійними склопакетами, але це значно здорожить конструкцію. Установку вікон довірте перевіреним фахівцям – порушення технології установки перетворять цікаву ідею на суцільний головний біль.

Прокрутити вгору