мебель для столовой комнаты_2

Правильні меблі для їдальні

Останнім часом, з появою нових квартир із вільним плануванням, стало дуже модно та актуально обладнати окреме приміщення у вигляді їдалень. Їдальня призначена для прийому їжі і не передбачає наявності будь-яких зайвих та непотрібних меблів. 

На відміну від кухні, в їдальні лише трапезують, але їжу не готують.

З меблів в їдальні можна помістити обідній стіл, стільці або крісла і шафа для посуду.

меблі для столової кімнати_1

Прекрасним варіантом є румунська їдальня, адже саме румунські меблі відрізняються особливим стилем та якістю.

Центральним предметом меблів у їдальні є обідній стіл. Саме стіл визначає той стиль, у якому слід витримувати загальний стиль у приміщенні. Класичним матеріалом для виготовлення столу є дерево, яке може бути оздоблене різьбленням або покрите лаком. Але в даний час широко використовують і сучасніші матеріали, такі як пластик, металевий профіль або скло.

меблі для їдальні_3

Щодо площі обіднього столу, то бажано, щоб його конструкція була розсувною. Поки ви обідаєте зі своєю сім’єю, місць за столом вистачає, але щойно приходять гості, пошук місця для їхнього розміщення стає справжньою проблемою.

Выбирая стулья, обращайте внимание в первую очередь на их соответствие со столом. Лучше всего выбирать готовые гарнитуры для столовой, которые представлены в широком ассортименте. Однако в последнее время дизайнеры достаточно смело экспериментируют со смешением стилей в интерьерах, считая, что достаточно выдерживать мебель в одной цветовой гамме.

меблі для їдальні

При оформлении столовой, старайтесь обращать внимание на те предметы мебели для этой комнаты и на тот стиль в интерьере, который нравится лично вам, а не навязан посторонними.

Ведь только вы сами можете знать, какая мебель будет уютной и позволит вызвать только самые положительные эмоции.

Прокрутити вгору