Сучасний арт-деко, створений Marbe Designs

Marbé Designs Studio прагне з пристрастю та відданістю перетворити будь-який простір на щось унікальне, створюючи комфортне середовище, одночасно відчуваючи красу мистецтва.

Величний, розкішний дім є одним із багатьох будинків, які вона спроектувала в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Флориді.

Завдяки підібраній добірці продуктів DelightFULL і Essential Home Marbé Designs створила сучасні простори в стилі ар-деко, які надихнуть вас і покажуть, як використовувати меблі так, ніби це витвори мистецтва високого класу.

ПРО MARBÉ DESIGNS STUDIO

У Marbé Designs Studio дизайнери прагнуть з пристрастю та відданістю перетворити будь-який простір на щось унікальне, створюючи середовище, де їх клієнти можуть відчувати себе комфортно, відчуваючи красу мистецтва.

«Людина за своєю природою схильна слідувати тенденціям. Одного разу я почув, як хтось сказав: «Життя саме по собі є трендом». – МАРБЕ

Передпокій

Відійшовши від найпопулярніших районів у будь-якому житловому проекті, унікальний житловий підхід Marbé до цього «Досвіду сучасного мистецтва» стосується тих приміщень, які демонструють суть унікального стилю арт-деко. Все починається з передпокою, домашньої зони, на яку багато любителів дизайну інтер’єру не звертають уваги.

Для цього розкішного досвіду Марбе підкреслив чудовий витвір мистецтва Лінетт вибухом світла, який створив культовий елемент підвіски DelightFULL під назвою Blakey.

«Зокрема, для цього проекту я скажу, що головною темою є метали, природні камені та наші зусилля, спрямовані на те, щоб уникнути проектування типового будинку перед водою», – МАРБЕ.

Медіа кімната

Є ще один, але ще більш захоплюючий простір у всьому «проекті ар-деко» – медіа-кімната на замовлення. Дизайн поділено на дві основні зони: одну невелику барну зону та розкішну житлову площу, що робить це ідеальним місцем для розваг. Унікальний набір продуктів Essential Home, що складається з крісел Mansfield , центрального столу Miller і столика Vinicius, демонструє вишукану сторону популярного сучасного стилю середини століття.

«Ми розробили його для сім’ї та в той же час зберегли відчуття розкоші, яке ви відчуваєте в найпрестижніших 5-зіркових готелях світу». – МАРБЕ

Кімната для піаніно

Кімната для фортепіано є важливою кімнатою в дизайні домашнього декору для кожного ентузіаста дизайну, який закоханий у стиль арт-деко та його унікальні деталі.

Ця унікальна кімната має розкішний відтінок середини минулого століття завдяки неймовірній ефектній функції освітлення, створеній за допомогою підвісної лампи Ike від DelightFULL, про прості лінії та вишукану колірну палітру, яка підкреслює класичне, але позачасове піаніно.

«Цей будинок елегантно запрошує з розкішшю металів, натурального каміння та краєвидами, які разом із вибором меблів та предметами, які ми спроектували , надають барвистих акцентів, насиченості та плекають весь простір і життя власників будинку». – МАРБЕ

Вітальня

Далі — вишуканий дизайн вітальні, де розкішна мармурова стіна займає місце як головний герой всього простору.

Щоб доповнити цю прекрасну особливість, Marbé доповнює простір гарним дизайном меблів від кількох розкішних брендів, таких як Essential Home, Caffe Latte, Boca do Lobo та Brabbu.

Незважаючи на те, що всі ці унікальні продукти виготовлені з дотриманням високих стандартів якості, саме бічний столик Jacobsen від Essential Home, виготовлений повністю з двох різних типів мармуру, об’єднує простір у єдиний і витончений вигляд.

Прокрутити вгору