Яку модель холодильника Candy варто купити в невелику квартиру

Облаштування маленьких квартир технікою потребує багато зусиль. Особливо коли йдеться про великі пристрої, такі як холодильники. Щоб не загубитися в різноманітті моделей Candy, пропонуємо ознайомитися з нюансами, які допоможуть вибрати техніку навіть для найменших приміщень. 

Одразу вирішуйте, де саме стоятиме холодильник

Розміщують таких домашніх помічників не тільки на кухні, а у й коридорах, комірках чи навіть ізольованих балконах. Проте, перш ніж вивчати ціни на холодильники Candy та їхній розмір, варто відразу вибрати місце з прямим доступом до розетки. Для такої техніки не потрібно використовувати подовжувачі через те, що вони не завжди можуть передати достатню кількість напруги. Інший момент — шум. Наприклад, Candy CBT5518EW працює на рівні 37 дБ, тому підійде й для коридору. А ось CDV1S514FSE вже генерує 41 дБ, і вночі холодильник може заважати, якщо встановити його впритул до спальної кімнати. Під час розміщення варто також звертати увагу на те, наскільки близько до техніки розташовані нагрівальні прилади. Якщо холодильник ставити впритул до плити чи батареї, усередину потраплятиме тепле повітря. Це означає, що техніці доведеться використати більше електроенергії, щоб знову зменшити температуру.

Розміри

У лінійці холодильників Candy є вбудовані та окремі моделі. Перші завширшки від 54 до 69 см та заввишки від 177,2 до 193,5 см. Це дає змогу підібрати оптимальну техніку під конкретний гарнітур. Окремі холодильники в каталозі виробника також відрізняються розмірами. Найменші — без морозильної камери. Холодильники з морозилками теж бувають різного розміру. Тому підбирати потрібно під конкретні можливості квартири:

  1. до 200 см заввишки;
  2. до 69 см завширшки;
  3. до 70 см завглибшки.

Позаду холодильника має залишитися трохи місця, щоб двигуни не перегрівалися. Тому до цих параметрів потрібно додавати ще приблизно 5 см.

Особливі можливості

Недостатньо лише поставити холодильник у маленькій квартирі — треба забезпечити його комфортне використання. Тому багато сучасних моделей Candy дають змогу перевісити дверцята на потрібний бік. Це зручно, наприклад, коли техніка встановлена впритул до входу в приміщення. Інший важливий момент — дизайн ручок. Іноді через те, що ті випуклі, люди можуть чіплятися за них одежею. Тому кращий варіант, якщо ручки йдуть врівень із поверхнею холодильника чи глибше. Не всі люди звертають увагу на освітлення в техніці, проте в маленьких квартирах це може стати проблемою. Зазвичай на кухнях і в коридорах одна люстра, і коли користувач діставатиме щось із камери, створить тінь. І якщо в холодильнику не буде яскравої підсвітки всередині, шукати продукти стане менш зручно.

Прокрутка до верху