Як вибрати колір фарби для відкритого планування в інтер’єрі

Також відомий як відкрита концепція, відкрите планування простору мінімізує поділ і об’єднує загальні простори, такі як вітальні, їдальні та кухні. Архітектурний дизайн сприяє більшому вигляду простору, кращому потоку, більшому природному освітленню та максимізації вашого простору. Але коли справа доходить до вибору фарби, відкритий план поверху часто може становити кольорову головоломку.

Вони кажуть, що кольори викликають певні емоції, але з обмеженими стінами для роботи, відкритий план поверху не дає багато можливостей для вираження таких почуттів. Тож ми звернулися до експертів за їхніми порадами щодо дизайну, щоб допомогти вам додати трохи фарб у ваш відкритий план поверху.

Попереду 15 порад від дизайнерів, у який колір пофарбувати свій відкритий простір.

01з 15

Зробіть свої стіни нейтральним полотном

М’які, нейтральні відтінки, які мають здатність хамелеонувати з оточенням, є найкращим вибором для відкритого плану підлоги, особливо світло-сірий. Мені подобається вибирати колір, який не заважатиме інтер’єру та створюватиме м’який об’ємний фон.

02з 15

Розглянемо підтони

Підтони кольору фарби такі ж важливі, як і сам колір! Занадто теплий бежевий буде виглядати жовтим і брудним, так само як сірий, який занадто прохолодний, буде холодним і похмурим.

03з 15

Принесіть драму

Мені подобається використовувати драматичні кольори, такі як кобальтовий або шоколадно-коричневий. Мої улюблені відтінки — це Champion Cobalt і Bittersweet Chocolate від Бенджаміна Мура. Для більшого інтересу додайте оздоблення веселого, контрастного кольору або розширте колір стіни до оздоблення для бездоганного вигляду.

04з 15

Змініть розташування

Щоб покращити роботу з фарбою, я пропоную взяти три нейтральні кольори в схемі та чергувати їх на оздобленні, стінах і стелі, щоб узгодити, але розділити зони на відкритому плані підлоги.

05з 15

Розгляньте блокування кольорів

Мені подобається використовувати кольорові блоки у відкритому плані підлоги, щоб кожен предмет меблів мав момент. Незалежно від того, чи будуть це нейтральні або висококонтрастні кольори, все залежить від вашого особистого стилю.

06з 15

Думайте про меблі як про другорядний рівень

Ідея відкритого плану поверху полягає в тому, щоб створити відчуття відкритості в будинку, а нейтральні кольори посилюють це відчуття. Потім ми накладаємо більш сміливі кольори за допомогою меблів і аксесуарів у більш закриті приміщення, такі як фойє, дамська кімната або спальні, щоб створити справді підібрану палітру кольорів.

07з 15

Виберіть Кольори IRL

Ніколи не вибирайте колір для свого будинку на основі зображення, яке ви бачите в соціальних мережах. Вибираючи колір для приміщення, важливо дивитися на колір різних кімнат, оскільки всі вони мають різні джерела світла. Потім обов’язково подивіться на у різний час доби, щоб переконатися, що колір не має різних відтінків у різні моменти дня та в різних кімнатах.

08з 15

Грайте з акцентними стінами

Стиль завжди буде диктувати вибір дизайну, але загалом ми любимо дотримуватися нейтралітету у відкритому плані підлоги, а потім вибираємо стіни, щоб акцентувати їх іншим кольором або шпалерами.

09з 15

Пам’ятайте про свій стиль дизайну

Нехай ваш стиль дизайну визначає колір вашого плану поверху. Якщо ваш стиль світлий і повітряний, використовуйте більш нейтральні та білі тони. Якщо ви віддаєте перевагу затишному чи драматичному відчуттю, спробуйте більш похмурі, темні тони. Для сміливих і еклектичний, ви завжди можете вибрати більш яскраві яскраві тони.

10з 15

Використовуйте колір для створення зон

Навіть у найнейтральніших палітрах контраст є ключовим. Коли простір відкритий, ви хочете, щоб зони відчували себе значущими з різними цілями. Я використовую колір, щоб визначити їдальню, що відрізняється від кухні, або створити контраст зі стіною за центральний предмет меблів, на який я хочу звернути увагу.

11з 15

Містові простори разом із кольором

Під час роботи над відкритими планами поверхів я використовую кольори, які будуть гармонійними та працюватимуть у тандемі із суміжною кімнатою. Думайте про свій вибір фарби як про колір, що з’єднує простір.

12з 15

Зробіть його адаптивним

Коли я працюю з відкритим планом поверху, я люблю встановлювати тло чистими, нейтральними кольорами, а потім накладати на нього шари. Це не лише покращує простір, але й дозволяє з часом додавати та вносити зміни за допомогою меблів, мистецтва та вибір освітлення.

13з 15

Використовуйте пороги як кольорову рамку

Оскільки окремі стіни перетинають відкриті плани поверхів, знати, коли переходити між кольорами, може бути заплутаним. Кольори можна змінювати, якщо є поріг — або дверний проріз, або більш товста арка працює як межа.

14з 15

Подумайте про стиль свого будинку

Будинки з відкритим плануванням — це, як правило, новіші будинки з більш сучасним виглядом. Щоб зберегти гармонію з елементами дизайну вашого будинку, зберігайте стіни білого кольору, щоб меблі могли диктувати різницю в просторі.

15з 15

Зробіть колір своїм стилем дизайну

Стиль повністю змінить кольори вашої палітри, але принципи повинні залишатися незмінними. Використовуйте контраст для фокусування, визначте певні простори акцентним кольором, щоб зробити його більш особистим, і створіть розділення всередині більшого простору.

Прокрутка до верху