Як виростити огірки в горщику?

Вирощування овочів у горщиках – це прекрасний спосіб отримати свіжі та смачні продукти прямо на власному балконі, терасі чи навіть на вікні. Огірки, завдяки швидкому росту – ідеальні кандидати для вирощування у горщиках. Що ж варто зробити, щоб успішно виростити огірки в горщику на консервацію чи просто в салат?

Вирощуємо огірки в горщиках

Щоб отримати огірки просто з горщика, не маючи навіть маленької ділянки, вам потрібно спершу обрати правильне насіння огірків. Уважно читайте інформацію з пакування – має бути позначка «балкон», «горщик» або інше маркування. Далі потрібно дотримуватись приблизно такої технології:

  1. Вибір горщика та ґрунту. Оберіть глибокий горщик з достатньою кількістю дренажних отворів для води. Наповніть горщик високоякісним ґрунтом для овочів, з додаванням компосту або перегною.
  2. Посадка насіння. Замочіть насіння огірків водою протягом кількох годин перед посівом, щоб прискорити його проростання. Посадіть насіння на глибину близько 1-2 см в ґрунт і добре полийте.
  3. Догляд за рослиною. Регулярно поливайте огірки, уникайте пересушування ґрунту. Підтримуйте оптимальну температуру та вологість для росту рослин.
  4. Підживлення. Для стимулювання росту та розвитку рослин можна використовувати органічні добрива для овочів, які додаються до води для поливу.
  5. Підтримка рослин. Огірки потребують підтримки для виростання прямими та здоровими. Зробіть підтримку або встановіть горщики біля сітки або плетеного тину чи сітки.

Плюси покупки насіння огірків в інтернет-магазині

Обираючи насіння огірків онлайн, ви завжди у виграші, адже в інтернет-магазині:

  • Асортимент. Інтернет-магазини пропонують великий асортимент різних сортів огірків, від ранньостиглих до пізньостиглих, що дозволяє вибрати найбільш підходящий для вашого кліматичного регіону та умов вирощування.
  • Зручність. Придбати насіння огірків в інтернеті можна з будь-якого місця, використовуючи планшет чи телефон. Немає потреби витрачати час на поїздки до магазинів.
  • Оптимальні ціни. Завжди можна знайти вигідні пропозиції та зекономити на покупці насіння огірків купу грошей, особливо, якщо ви купуєте насіння інших культур, саджанці, садовий інвентар тощо.

Вирощування огірків у горщиках – це прекрасний спосіб мати свіжі та смачні овочі прямо вдома. А купувати правильне насіння краще за все онлайн, адже сучасні часи – сучасні рішення.

Прокрутити вгору