Чи можна вирощувати орхідеї у воді? Як отримати екзотичне гідропонне цвітіння

Якщо ви любитель орхідей, але не знаєте, як їх поливати, навчившись вирощувати орхідеї на гідропоніці, ви можете отримати більш здорове екзотичне цвітіння.

Кожен любитель кімнатних рослин знає, що догляд за орхідеями в приміщенні може бути складною справою, і неправильне визначення рівня вологості при поливі орхідей може призвести до того, що ваші красиві квітучі рослини в’януть. Однак вирощування орхідей на гідропоніці означає, що вам не доведеться турбуватися про помилки при поливі – крім того, ця техніка вирощування може створити привабливу експозицію орхідей.

Тут ми описали, як вирощувати орхідеї у воді з розумінням експертів, щоб ви могли мати здорове гідропонне цвітіння.

Існує багато видів орхідей, які можна вирощувати вдома, і коли справа доходить до того, щоб зберегти цвітіння або повернути орхідею до життя, потрібно розуміти їх природне середовище існування.

Орхідеї є епіфітами в природному середовищі, де вони ростуть на поверхні інших рослин, як дерева, а не в ґрунті. Завдяки цьому вони мають повітряні корені, які забезпечують їх необхідною вологою та поживними речовинами.

Повітряні корені називають саме так, тому що вони призначені для поглинання вологи з повітря, оскільки орхідеї мають тенденцію закріплюватися на гілках дерев у дикій природі. Якщо коріння орхідей надто довго перебувають у вологому стані, вони, як правило, гниють, тому циркуляція повітря та правильний дренаж є ключовими.

Щоб уникнути гниття коренів кімнатної рослини, вирощування водної орхідеї передбачає замочування коренів, а потім їх висихання перед повторним замочуванням . Цей метод гідропоніки означає, що орхідеї набирають стільки вологи, скільки їм потрібно, перш ніж висохнути, щоб уникнути перенасичення. 

Як вирощувати орхідеї на гідропоніці

Найкращий спосіб досягти цього методу вирощування – обережно вийняти орхідею з її початкового горщика та видалити будь-яку суміш для горщиків або кору, яка заплуталася в її корінні. Обов’язково також добре очистіть коріння та обріжте коріння орхідеї, які можуть бути пошкоджені або мертві.

Потім ви можете помістити орхідею в ємність з водою, зануривши коріння й залишивши її просочуватися. Використання гідропонного набору або альтернативної системи внутрішнього вирощування зі скляними посудинами чудово підходить для цього, щоб ви могли спостерігати за кольором і здоров’ям коренів.

Залиште орхідею замочити на пару днів, перш ніж виносити її сушитися. Взимку орхідеї можуть перебувати в стані спокою і не поглинати стільки води. Коли ваша орхідея не в активній фазі росту, краще зменшити частоту замочування коренів, щоб запобігти перенасиченню та гниттю коренів.

Ви можете успішно вирощувати свої орхідеї у воді, просто спостерігаючи за корінням, щоб знати, коли їх потрібно замочити. Якщо коріння виглядають зеленими, це означає, що рівень вологи в них достатньо. Коли коренеплоди виглядають сріблястими, найкращий час їх замочити.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можна розмножувати орхідеї у воді?

Розмножувати орхідеї у воді можна, якщо у вашої встановленої орхідеї виросли дитинча або дитинча. Ці відгалуження можна відрізати від материнської рослини, щоб у нього була достатня власна коренева система. Потім ви можете використовувати гідропонний метод замочування орхідеї, щоб стимулювати ріст і цвітіння. Обов’язково дайте корінням висохнути між замочуваннями, щоб переконатися, що рослина не постраждає від кореневої гнилі кімнатних рослин.

Вирощування орхідей на гідропоніці спочатку може здатися складним, але це чудова техніка, якій варто навчитися, якщо ви хочете краще керувати рівнем води у своїй орхідеї. Слідкуйте за тим, щоб коріння орхідеї висохли, щоб вони не перенаситилися, інакше ваші водні орхідеї можуть загинути. 

Якщо ви шукаєте більше способів красиво оформити кімнатні рослини, чому б не спробувати створити тераріум для орхідей?

Прокрутити вгору