texno-v-interere

Особливості стилю техно в інтер’єрі

Даний стиль дуже добре підійде, на думку експертів, творчим людям, яким ніколи прибиратися в будинку. Їм ніколи підмітати підлогу, мити посуд, зате в них панує творчий хаос, зрозумілий їм одним.

Вони із заплющеними очима пройдуть своєю квартирою, і візьмуть потрібну їм річ ​​там, де її ніхто не очікує побачити. У зв’язку з цим технічний стиль в інтер’єрі не відкидає творчий безлад.

texno-v-interere_2

Він створювався разом із розвитком промисловості. Максимуму можливого розвитку він отримав у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Які ж його особливості? Стіни, наприклад, бувають у цьому випадку лише частково вкриті простою цегляною кладкою. Також видно де-не-де груба штукатурка і бетон. Мінімум обробки, характерної для цього напрямку, на поверхнях стін, свідчить про належність інтер’єру до технічного стилю.

Висвітлення в техніці стилістиці теж дуже своєрідне.

Це люстри, що складаються і трансформуються, торшери, настільні світильники, химерні бра. Вони можуть змінювати форму та колір. Ці освітлювальні прилади найчастіше висвітлюють темні куточки кімнати, але з певним алгоритмом. Наприклад, лампочка спалахує то червоним, то зеленим. Або гасне зовсім. Стилістика техно стилю схожа на декорації до фільмів жахів. У ролі аксесуарів виступають гайки та болти, змонтовані у химерні комбінації. Ці металеві деталі стоять і на полицях, і на столах як прикраси.

texno-v-interere_1

Меблі для техно в інтер’єрі

Столи масивні, ліжка низенькі. Втім, замість ліжок переважно фігурують дивани. Для стільниць у столів часто використовується хром, пластик або метал. Розмірковуючи про тонкощі меблювання, неможливо не торкнутися теми досягнень науково-технічної революції. Різні побутові прилади, винайдені за весь цей час, виставляються напоказ, і їх у приміщенні з технічним ухилом є просто безліч. Вся арматура, проводи, кабелі та жили є окрасою подібних житлових об’єктів. У цьому є якась дика і шалена міць і водночас містика.

texno-v-interere_3

Кухня

Техно стиль просто чудово підходить для кухонних приміщень. Він передбачає, що аксесуарів у цій зоні, окрім побутових приладів, немає. Натомість кухонного фартуха на цій кухні часто монтуються великі листи металу. У зв’язку з цим техно-кухню так легко прибирати та мити.

Техно в інтер’єрі не підтримує прагнення затишку.

Підкреслити наліт техно духу можна, лише повністю відмовившись від красивих тканин, покривал, накидок. Техно стиль їх не сприймає.

Прокрутити вгору