оранжевый цвет в интерьере

Помаранчевий колір в інтер’єрі будинку

У північних та помірних широтах більшу частину року не вистачає сонячного тепла. Щоб будинок став теплим і прибувати в ньому було приємно, можна оформити інтер’єр у яскравій та теплій колірній гамі. 

Це компенсує сірий краєвид за вікном. Відмінно для таких цілей підійде оранжевий колір.

Помаранчевий колір в інтер’єрі дуже енергійний та активний, асоціюється з молодістю та позитивними емоціями.

оранжевий колір в інтер'єрі_3

Помаранчевий завжди схиляється до червоного або жовтого кольору, тому що є змішуванням цих двох тонів. Крім того, він може містити бежевий, коричневий або охр. Щоб уявити багатство відтінків помаранчевого згадайте, як виглядають апельсин, морква, гарбуз, хурма, абрикос, мандарин.

Він добре поєднується з більшістю кольорів. Ідеально виглядають разом помаранчевий та темно-синій кольори, а також помаранчевий у поєднанні з блакитним. У природі щороку можна бачити поєднання помаранчевого з червоним та помаранчевого із зеленим, хоча такий колірний дме рідко використовують в оформленні кімнат. Непогано поєднуються яскраві помаранчеві колірні плями із чорно-білим інтер’єром.

Можливості помаранчевого кольору в інтер’єрі практично безмежні, головне лише підібрати, скільки саме його буде в приміщенні.

оранжевий колір в інтер'єрі_2

Цей колір має кілька недоліків.

— Помаранчевий робить так, що люди сприймають температуру в приміщенні на кілька градусів тепліше, тому на маленьких кухнях та замкнутих тісних просторах цей колір використовувати небажано.

— Помаранчевий здатний викликати посилене слиновиділення та покращити травлення. Саме тому його часто використовують у оформленні закладів харчування. Якщо ви хочете дотримуватися дієт, краще не спокушати долю та не оформляти кухню в помаранчевому стилі.

оранжевий колір в інтер'єрі_1

Перш ніж фарбувати стіни в оранжевий колір в інтер’єрі, спробуйте використати його локально.

Для початку купіть помаранчеві штори, подушки або світильники, накиньте на диван яскраве помаранчеве покривало. Це дасть можливість відчути, наскільки комфортно вам в оточенні цього яскравого та незвичайного кольору.

Прокрутити вгору